Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katerynka

zabujałam się w kobiecie!

Polecane posty

Gość katerynka

uch...! muszę to komuś powiedzieć: zabujałam się w mojej wkładowczyni! Ratunku? Jeny, jaka jestem głupia...:) Ale gdybyście Wy dziewczyny Ją poznały: Fajna, równa babka, uśmiechnięta, około 40 l., mądra i inteligentna i mogę godzinami słuchać jak mówi o tej nudnej polityce! :) i jak w przerwach między zdaniami robi 'yyyyym, yhmmm, mmm' ! :) Jak ostatni cieć, jako jedyna z grupy mam u Niej same piątki z ćwiczeń, 100% obecności na wykładach i za każdym razem, kiedy koło mnie przechodzi robię z siebie idiotkę! Ludzie z grupy zauważyli, że na zajęciach nie odrywam od Niej wzroku, podobno mało co się nie ślinię, jak Ją widzę! To chore... Wściekłość mnie zżera jak z kimś rozmawia i jak któś Ją głupkowato zagaduje, a Ona się uśmiecha tak cudnie, jak tylko Ona potrafi! Znam na pamięć Jej plan zajęć, myślę o Niej całymi dniami i przez pół nocy! :) Uwielbiam ten stan, czuję się świetnie! Ale wiem, że to chore i żałosne i cała jestem jakaś głupia... Nie wspominając o tym, że Ona ciągle na mnie patrzy! :) (wiem, wiem: to wymysł mojej wyobraźni, ale cały czas łapię ją na tym, ze patrzy na mnie akurat! Kurczę, no!) Po prostu musialam się wypisać tutaj, bo oczywiscie nikomu o tym nie powiedziałam, ulżyło mi trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikkkaraguana
A tam! Nie świruj! Imponuje ci i tyle! Czasem się jej nie oświadczaj :D Ma męża czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerynka
nic nie poradzicie dziewczyny? ma obrączkę... ale może jest wdową i nosi z sentymentu? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuny bear
a ładna jesteś chociaż? jak brzydka to nie masz co liczyc na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bastianswaj
0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdjkhsds
hahhaha. kolejna niby-lesba? hahhahahhaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bycsoba
2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×