Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hopl

Kamień na dyszach prysznicowych

Polecane posty

Czy znacie jakiś delikatny sposób bądź środek, którym można wyczyścić z kamienia gumowe dysze w panelach prysznicowych. Używałam już wielu środków, ale niestety po tych zabiegach guma staje się twarda i później się kruszy. Poniżej link do panelu, który posiadam i który jest moją zmorą. http://www.lazienki.com.pl/index.php/product/show/id/28 Chodzi mi głównie o te 6 dysz do hydromasażu co są na bokach panela. Deszczownicę i słuchawkę już raz wymieniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może ja napiszę
Sansed z Libelli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli chcecie się
z ciepłego octu i sody oczyszczonej zrób papkę i nałóż na zakamieniony przedmiot,zostaw na godzinę,ale ja mam wrażenie,że tobie nie chodzi o sposób na kamień tylko o podstępne zareklamowanie tego panelu prysznicowego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno jeśli już antyreklamować, bo to straszne badziewie i trudne do utrzymania w czystości. Poza tym to jeden z durnych gadżetów mojego męża, z których i tak nikt nie korzysta. Dzięki za rady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli chcecie się
To zwracam honor:) - spróbuj z tą papką octowo-sodową,najgorsze na pewno zejdzie,potem już tylko mleczkiem doczyść i na koniec octem dla połysku:) albo daj mężowi niech sam czyści,skoro to kupił:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×