Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość bez majtek?jak

Chodzenie bez bielizny... Ktora z was chodzi bez?

Polecane posty

Gość gość
Fuuuj. Jesteście obrzydliwi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do szkoły z bielizną bo jestem w klasie sportowej i mam WF to trzeba się rozbierać się trochę wstydzę bez majtek i stanika. Mam rozmiar stanika 70B A kocham chodzić bez. Jestem w 6klasie SP. Postanowiłam ze w gimnazjum będę chodziła bez majtek i stanika wtedy kiedy nie będę miała WF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fajnie tak bez majtek chodzić,jestem facetem i tez nie nosze gatek bo poco! Od dawna spis bez,a chodze jakieś dwa miesiące. Poco mam dusić wacusia u kuleczki!!! A jak stanie no cóż po to go mamy w spodniach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest już bardzo ciepło to ja też chodzę bez bielizny. Wtedy się mniej pocę i wtedy jest o wiele luźniej :) wszystko mi bardzo dobrze mija ten czas i jakoś nie narzekam. Lubię taki stan lekkości a bardzo jeszcze lubię chodzić bez bielizny po domu. To jest jeszcze lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często nie zakładam majtek, nie ważne czy mam spodnie czy spódniczkę. Czuję się z tym seksowniej i ta myśl że ktoś może zobaczyć jest świetna. Jak zakładam krótką spódniczkę, to schylam się np żeby "zawiązać sznurówkę" i daję osobie idącej z tyłu ładne widoczki :p jak najdzie mnie ochota to przy okazji znajduję jakieś ustronne miejsce i wkładam rączkę pod spódniczkę... Niesamowite uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lato ci/pa wymaga wietrzenia po zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja zona tez chodzi bez majtek jak jest upal zaklada tylko dluzsza tonike .Ojciec zony jest znanym poloznikiem i on namowil ja zeby w lato nie nosila zadnych majtek tylko jak ma okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowidz dla goscia moja tez chodzi bez majtek nie tylko po domu ale jak wychodzimy np. na zakupy czy do przyjaciol nawet kolegato zauwazyl jak mu blysnela broszka ale jego zona tez tak ma .Uwazam ze jest spoko niech sie cipki wietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lato w majtkach ci/pa kiśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim domu od samego początku małżeństwa nie robiliśmy żadnego problemu z nagością ,mamy trójkę dzieci 2 dziewczynki i chłopak .od samej maleńkości znali nasze i swoje ciała .dzisiaj córka 19 druga 17 syn 15 , po domu chodzimy jak komu wygodnie ,nikt nie zwraca na to uwagi . Żona i córki bardzo często chodzą bez majtek do szkoły ,pracy ,jeżeli pogoda na to pozwala.gdy dzieci były malutkie spały zawsze nago ze względu na zdrowie ,efekt był taki ze nigdy nie chorowały na żadne choroby i tak pozostało . Jestem tutaj przypadkiem i czytam o nagości i dlatego się wypowiadam ,dla mnie i rodziny to śmieszny temat nagość . Wszystko zależy od wychowania swoich dzieci . Ja na szczęście dobrze wychowaliśmy z żona swoje pociechy i jesteśmy z nich dumni . Żadne z nich nie epatuje nagością po to by się tylko pokazać lecz wszystko jest podporządkowane zdrowotnie ,ciało ma oddychać swobodnie .wielu tutaj piszących to podszywają się pod kobiety i piszą w podtekście mając na myśli sex ,nagość kojarzy im się z kopulacja ,biedni ci faceci myśląc takimi kategoriami . Niestety wychodzą braki wychowania seksualnego młodych Polaków .Mlodzi rodzice wychowujecie swoje dzieci taktownie i rozumnie by od samego początku znały tema nagość sex oczywiście w miarę dorastania , będzie to skutkowało pozytywnie na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja zona już od paru lat latem chodzi bez majtek nie tylko w domu ale po zakupy czy do przyjaciol na grilla jeżeli błyśnie jej broszka a ktoś to zauważy to mi to nie przeszkadza. Nie tak dawno po przyjęciu kolega powiedział mi ze widział jej broszke .Ja mu odpowiedziałem żeby jego tez chodzila bez majtek. I gitara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość doro
Ja bardzo czesto chodze bez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość doro
Czekam 513 na 543 kontakt od 605 kolezanek co tez tak lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez majtek:D ale sciema:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W taki upał w domu chodzę bez majtek.Zdarza się nawet po zakupy też nie ubieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne a cały kurz z chodnika leci w c**e ,a jak wiatr zawieje to dzieci postraszy ,a jak owad wpadnie to zapiszczysz,głupie p***y niedor****ne,jedna tez mi się chwaliła ze bez gaci chodzi a durna była masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty 17.07 jesteś p*****lnięty nawet jak zmyslasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowi9edz dla Pisula z 12 o8 z godziny 04.45 To ty jesteś p**********y najlepiej było bys sie wykastrowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez chodze w domu bez majtek i tez jade po zakupy bez majtek nawet na gryla z sąsiadami nie zakładam majtek Sasiudki tez nie zakladaja Ajak kturas broszka błyśnie to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takie upały to standart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W domu w te upały i jak jest względnie ciepło zawsze chodzę na golasa , nie raz sąsiadki mnie widziały ze sztywnym penisem , na balkonie . Balkon mam taki jak nikomu nie zależy by mnie widzieć gołego nie zobaczy lecz gdy się troszeczkę po gimnastykuje widzi mnie całego , to już jego lub jej sprawa. Młody nie jestem więc wstyd jakoś wyparował .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem chodzenie bez bielizny nie jest ani estetyczne ani wskazane czy wygodne. Można wybrać fajną i sexowną bieliznę, ja zamawiam na e-zmyslowabielizna.pl i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja zona w upalkne dni tez chodzi bez majtek nie tylko w domu ale jak wychodzimy czy po zakupy czy do znajopmych chce podkreslic ze mamy już dorosłych synuw nie jesteśmy moklosami ojciec zony jest znanym gino0gologem i zawse przestrzegal swoja curke żeby nie chodzila w spodniach a szczególnie w dżinsach moja zo0na tylko chodzi w sukienkach a jak nie ma majtek a kturys facet zobaczy jej myszke to nie mam nic przeciwko temu najważniejsze ze jest zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani z 9:34 chodzenie bez bielizny (oczywiście warzone warunki pogodowe) to każdy lekarz pani powie ze jest to wskazane i zdrowe ,w tym przypadku estetyka i jak kto wyglada ma drugorzędne znaczenie . Po prostu kiedyś ciało musi oddychać ,a najlepiej to robi gdy oddych całym ciałem .Nie wspomnę o spaniu bez bielizny czyli nago ,w taki sposób zwłaszcza kobiety utrzymują ciało bardziej jędrne . Ciężko mi pojąć ze są jeszcze osoby które nagość to sex lub jakaś nieczystość obojętnie co to oznacza . W naszym kraju niestety nauka w szkołach i kler bardzo skutecznie uczyli dzieci ze ciało ludzkie to grzeszne ciało ,a w szkołach raczej unikano i nadal się unika nauki obiologii ludzkiej ,to temat nadal zakazany o seksualności człowieka nie wspomnę gdyż za takie słowa w Polsce za chwilkę będzie można pujsc do paki na pare lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama lubię bez majtek, ale raczej w domu lub na swojej dzialce. Bez stanika za to chodzę cale lato, tak się odzwyczailam, że teraz uwiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez stanika obecnie chodzenie to moda i wygoda.Bez majtek w lecie po domu do reguła.Tylko w czasie okresu mam majtki,ale to tylko 5 dni w miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od lat 16 do 60 , panie powinny chodzić bez majtek i bez staników , będą napewno atrakcyjne ... W wieku do lat 40 powinny chodzić w mini spódniczkach albo też w długich prześwitujących sukniach bez żadnych halek . Życzę powodzenia i sukcesów przy sprzyjającej pogodzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu ten wspaniały temat tak zaniednaliśmy. Dziewczyny opowiadajcie swoje historię z życia żeby zachęcić jak najwięcej kobiet do porzucenia bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×