Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stresjakcholera

"Zalanie"

Polecane posty

Gość stresjakcholera

Witajcie. Wczoraj tj 17.01.2012r. współżyłem z moją dziewczyną i niestety zalałem. Miał to być seks przerywany ale jakoś się zapędziliśmy. Mojej dziewczynie okres skończył się 8 stycznia. Chcę wiedzieć jakie są szansę na zajście w ciążę. Jej cykl trwa 28 dni. Proszę o poważne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kiedy się zaczął?
Jeżeli około 3-4 to trafiłeś w sam środek owulacji:).Pięknie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oja oja oja
bardzo bardzo duże masz szanse na to, że zostaniesz TATUSIEM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stresjakcholera
Własnie nie wiem kiedy się zaczął ale wiem, że skończył 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oja oja oja
w dniu spodziewanej miesiączki już test wyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stresjakcholera
I co tu teraz robić? Dziewczyna mi powiedziała, że czułaby, że zalałem i mówi, że nic nie czuła. Czy to prawda, że to czuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stresjakcholera
Ja nie wiem czemu tak mam, że moje nasienie nie "wylatuje z impetem" czyli nie ma wytrysku tylko sperma po prostu "wychodzi" z żołędzia i to w dość małych ilościach (jakoś pół łyżeczki, tak na oko). Czy może być tak, że przed małą ilość spermy plemniki nie "dojdą" do jajeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kiedy się zaczął?
Ty to piszesz na poważnie?Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stresjakcholera
Pisze poważnie bo czytałem, że niektóre plemniki mogą być słabe i poprzez wysokie/niskie (nie pamiętam) pH w pochwie mogą nie dotrzeć. Mam lat 18 ale jestem zielony w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oja oja oja
Jeżeli plemnik znajdzie się w pochwie to dojdzie, chociaż niektóre nie chcą dojść, ale zazwyczaj jak ktoś nie chce to ma, a ci co chcą to nie mogą! takie życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiusia.
na bank twoja laska jest w cionży gratuluje tatusiem bedziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stresjakcholera
No mam nadzieję, że jako pierwszy taki raz to będzie wszystko ok. Mam dopiero 18 lat. Szkoda by sobie już dzieciaka zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stresjakcholera
Jeśli tym razem mi się poszczęści to będę używał prezerwatyw. Nic innego mi nie pozostaje jak czekać. Staram się być dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oja oja oja
No to człowieku niechaj ci się tym razem upiecze i następnym razem mam nadzieję że będziesz uważał, masz nauczkę na przyszłość!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baltic
Jak bardzo sie stresujesz to moze warto by Twoja dziewczyna udała sie do ginekologa po escapelle - tabletke "po" . Jezeli zaistniał ryzykowny stosunek ta tabletka napewno pomoze :) wazne by nie mineło wiecej niz 72 h od stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekler22
kolego jezeli dziewczyna cykle ma regularne 28 dniowe to trafiles w sam srodek owulacji - wtedy kiedy sa najwieksze szanse poczęcia. testy sikane takie z apteki najwczesniej mozna wykonac w 1 dzien spodziewanej miesiaczki ale z doswiadczenia wiem ze nie w każdym przypadku pokaża juz wtedy ciąże. najlepiej w dniu spodziewanej miesiaczki pójśc do labolatorium i zrobic test beta hcg za 24 zł jest to test z krwi czyli pobiora dziewczynie krew i bedziecie wtedy na 100 % pewni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekler22
kolego jezeli dziewczyna cykle ma regularne 28 dniowe to trafiles w sam srodek owulacji - wtedy kiedy sa najwieksze szanse poczęcia. testy sikane takie z apteki najwczesniej mozna wykonac w 1 dzien spodziewanej miesiaczki ale z doswiadczenia wiem ze nie w każdym przypadku pokaża juz wtedy ciąże. najlepiej w dniu spodziewanej miesiaczki pójśc do labolatorium i zrobic test beta hcg za 24 zł jest to test z krwi czyli pobiora dziewczynie krew i bedziecie wtedy na 100 % pewni. najlepiej jakbys wiedzial kiedy byl 1 dzien miesiaczki wtedy mniej wiecej wiedzielibysmy czy to bylo przed czy po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stresjakcholera
No i jestem od ponad 2 lat szczęsliwym ojcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mega zord
Idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Wiem, że wątek sprzed wielu lat, ale JEDNA RZECZ NIE PRZESTAJE MNIE ZADZIWIAĆ.Dlaczego ludzie uprawiają niebezpieczny seks, kiedy wiedzę o swojej biologii mają na poziomie prababci? I niestety, dotyczy to nie tylko mężczyzn, ale i kobiet.Błagam, ludzie, zacznijcie się obserwować! Wiedza nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech_c
No to PKP (pięknie k....a pięknie). Jej cykl trwa 28 dni powiadasz.... Tylko u niej czy u innych inaczej te sprawy wyglądają? Oczywiście doskonale zdaję sobie sprawę z faktu, iż kilka lat upłynęło od czasu zalania... (wszak dopiero dziś przeczytałem...). Mama nadzieję, że dziecko jest co najmniej tak piękne....i oczywiście mądre jak Wy :))) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalewacz
Ja tez kwa zalalem i sie boje jak ty, kwa mam nadzieje ze nic nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gówniarzu nie bierz się za sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pełni zgadzam się z cleo mimo że, to post z 2017. warto się obserwować by wiedzieć w które dni możliwe jest zapłodnienie, można też szybciej wychwycić różne anomalie w cyklu. Co do facetów...zabezpieczajcie się, stosunek przerywany to nie metoda antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stresjakcholera

akurat

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×