Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonimowy1994

znamie na penisie czy jest sie czego wstydzic?

Polecane posty

Gość anonimowy1994

witam serdecznie wszystkie użytkowniczki forum:) Problem jaki za chwile przedstawie (o ile to wogole problem) jest celowo przedstawiony na forum dla kobiet poniewaz to ich opinia jest mi potrzebna:) a wiec jak w temacie posiadam na penisie znamie barwnikowe koloru białego dokładnie mam je na napletku. znamie to jest płaskie czyli nie jest wypukłe lub np. chropowate ma około 1cm średnicy. przy wzwodzie jest mało widoczne jednak normalnie jest widoczne.i teraz chciałbym abyscie wypowiedziały sie czy gdyby u waszego partnera sie cos takiego znajdowało czy bardzo by wam to przeszkadzało? wstydze sie tego ale nie wiem czy mam czego i chcialbym tutaj znalezc odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojezuiu
Nie masz czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkazuzka32
no co Ty, nie masz czego sie wstydzic... to moze byc nawet urocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka666
wszelkie odstepstwa od normy w kwestii geitaliow jakos czlowieka deprymuja... jesli na napletku to pol biedy mozesz sie obrzezac - w sumie seks z obrzezanym wydawal mi sie nawet przyjemniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy1994
o obrzezaniu nie myslalem wg. mnie to jest chore, fajnie ze mi odpisałyście, zawsze myslalem ze dla jakiejs dziewczyny to moze wydawac sie dziwne/okropne ze mam cos na penisie, stad ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka666
bo wedlug mnie tak jak wyzej napisalam - jest to okropne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcellll
Gorbaczow miał znamię na głowie i przeszedł do światowej historii. Kto wie może dzięki swemu znamieniu tez będziesz sławny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcellll
Film: ''Człowiek z blizną'' przeszedł do historii światowego kina. Nakręć film ''Człowiek ze znamieniem'' to jak na 100% będziesz sławny, co najmniej w najbliższej okolicy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcellll
... że nie wspomnę o pieprzyku Marylin Monroe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcellll
... i Colina Farella ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcellll
... i Cindy Crawford, Sarah Jessica Parker, Mateusz Damięcki, Małgorzata Socha ... Człowieku, z takim fiu.t.em świat stoi prze Tobą otworem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też miałam taki problem z blizna na policzku, ktora jest troszke wypukla, moze to malo erotyczne ,ale nie lubilam tego. teraz mam to w d.. zadnemu nie przeszkadzalo. Ty autorze tez nie masz sie czego wstydzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcellll
nie, to nie ja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×