Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicca

BIORAD-opinie

Polecane posty

Gość nicca

Czy któras z Pan jest po tym zabiegu? jakie sa efekty? rzeczywiscie jest tak dobry jak pisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrazynaGraz
Jest :-) W ubieglym roku kolezanka zaprosila mnie na prezentacje tego urzadzenia do slalonu ktory wprawadzil Biorad do usug. Bylo nas chyab z 10 osob. Prezentacja polegala na tym ze jednej z nas kosmetyczka robila ten zabieg wyjasniajac jak dzial itd. - kurze lapki i bruzdy na czole. Zrobila jej pol twarzy najpierw :-)) zeby pokazac jak dziala... I bylo widac roznice. Ja i kolezanka kupilysmy na miejscu te zabiegi :-) Zrobilam profilaktycznei bruzdy przy nosie bo juz mi sie rysowaly . Jestem bardzo zadowolona. Robilam w Klinice BCC w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicca
ooo super ze ktos sie znalazl:-) a ile miala Pani zabiegow? i jak cenowo to wygladalo? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaDiva
Mnie wystarczyly 2 bo jak pislam to bylo bardziej profilaktycznie poniewaz bruzdy dopiero sie pojawiac zaczely, po zabiegach zniknely, poprawil sie owal twarzt Zaplacilam 1400zl, ale cena zalezy od tego co jest robione. Liftng calej twarzy bedzie napewno sporo drozszy, kurze lapki czy czolo samo tansze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alga50
Podobno zabieg jest bolesny, czy to prawda? Panie kosmetyczki zachwalają ale ABSOLUTNIE nie dają gwarancji, a przecież kasa nie mała !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślę o zrobieniu Bioradu na twarz. Mam jednak kilka wątpliwości. Czy fale radiowe nie usuną tkanki tłuszczowej na twarzy, bo takie też opinie czytałam. Sprzęt ten przecież służy także do usuwania tłuszczu na brzuchu, udach. Pewnie to zależy od dobranej częstotliwości. A co jeśli kosmetyczka źle oceni grubość skóry lub źle dobierze parametry. KAtastrofa, skóra na twarzy zwiotczeje bez tkanki tłuszczowej. Proszę rozwiejcie moje obawy, jeśli ktoś się na tym zna, lub korzystał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafkakafka
Robilam zabieg na zwisajaca skore pod broda, na razie dopiero jeden i do tego wczoraj ale juz widze efekt sciagniecia chociaz powiedziano mi ze najkepszy efekt bedzie po dwoch tygodniach. Robilam we Wroclawiu i zaplacilam 500 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efekty po BioRad sa widoczne odrazu, zabieg jest rewelacyjny bezinwazyjny a efekty super. Zmarszczki sie poprostu wypłycają. BioRad nie wytapia tłuszczu co to za bzdura. Od kiedy podgrzanie włókien kolagenowych działa na tłuszcz. To działa na zmarszczki, na obwisłą skorę ciała i twarzy, chomiczki a nie na tłuszcz. Ja zlikwidowalam zmarszczke między brwiami i kurze łapki a lekarz mi mówił że botox mam koniecznie robić bo nic nie pomoże. BioRad z czystym sumieniem polecam to nie ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszamy na najnowszy BIORAD do gabinetu corpo fit warszawie www.corpofit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nc
witam bylam na 2 zabiegach bioradu na cala twarz, ale w sumie to mam mieszane uczucia bo...kupilam zabiegi w bardzo atrakcyjnej cenie ok.260 zl-cala twarz, a piszecie ze za cala twarz to placi sie ok 2500.... i tak jak piszecie, ze widac efekty od razu u mnie nic takiego nie zauwazylam malo tego zabieg byl przyjemny ze prawie usnelam...a robiony byl na zelu do USG bo tak podobno sie robi czy ktoras z Pan miala podobne odczucia... widzialam na aparacie napis Biorad, ale coz... zapisalam sie na 3 i mam watpliwosci czy jest sens bo nie stac mnie na luksus wyrzucenia kasy w bloto pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorad to
biorad to fale radiowe - jak ktoś ma wątpliwości, czy są bezpieczne, to nie powinien myśleć o tym zabiegu, zwłaszcza, że niegdzie nie można znaleźć informacji czy urządzenie jest bipolarne czy monopolarne. szkoda, że tyle tu reklam corpofit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joala
Jestem po zabiegu na cala twarz - kupilam zabieg na grouponie za 349 zl. Sceptycznie podeszlam do tego zabiegu bo robilam po roku temu pakiet 5 zabiegow exilis na twarz oraz brzuch i efektow bylo zero. Po tym zabiegu efekt jest od razu bruzdy nosowe wygladzone - nie zniknely calkiem to oczywiste cudow nie ma:) kurze lapki przy oczach wygladzone, lwia zmarszczka rowniez i lekko podciagniety owal twarzy. Licze na to, ze za jakis czas efekt bedzie jeszcze lepszy. Za te cene polecam ten zabieg ale 1500 czy iles tam nie dalabym za niego wolalabym botox i wypelniacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna.amroziak
Robilam dzisiaj na cala twarz zabieg wyglada tak, smaruje sie cala twarz zelem do usg, potem jezdzi sie w okreslonym kierunku glowica, najpierw punktowo jakby kazdy cm twarzy a nastepnie plynnymi ruchami, aparat caly czas "pika" wydaje dzwiek przy kazdym nacisnieciu, potem bierze sie mniejsza glowice i nia dziala sie juz na bruzdy , na zmarszczki tez punktowo a nastepnie "owalowo". Trwa to godzine. Mi sie wydaje, ze zabieg mialam wykonany prawidlowo, Pani sie bardzo starala aby byly efekty bo kupilam zabieg z Grouponu i powiedzialam, ze jak zadziala to przyjde na inne partie juz za normalna kase:) Efekt jest, bruzdy splycone, zmarszczki wygladzone, twarz napieta, owal lekko podniesony za 350 zl ok za wiecej chyba nie, no chyba, ze za jakis czas efekt sie poglebi tak jak pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna.amroziak
a oczywiscie jest b. cieple Pani stopniowo zwieksza parametry czasem nawet we wrazliwych miejscach przypieka ale wszystko do wytrzymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypiekać nie powinno, chyba że zabieg był źle wykonany, może dojść do trwałego uszkodzenia tkanek, powstania bąbli, zabieg nie pownien być też wykonywany samymi szotami. A co do ceny polecam Centrum Estetyki Ciała na Nowym Świecie w środy mają tam promocje na zabiegi na twarz 300zł i system punktowy za każde 10zł masz 20pkt kóre możesz sobie wymienić na inne zabiegi bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadacie głupoty
A tak, właśnie tak, gadacie głupoty, czysty bełkot marketingowy, że efekty widoczne są od razu. Byłam zaproszona na prezentację i kolega strzelił profesjonalne zdjęcia z ustawianiem twarzy w matrycy, dokładnie tak jak była, na 3 osobach zero różnicy. Jeśli to już działa to może efekt będzie po kilku zabiegach i to po jakimś czasie a nie od razu. Wyobrażacie sobie, że nagle następuje taki mocny skręt włókien kolagenowych, że to widać od razu? To musiałby być po prostu ból, jak skurcz mięśni. Miała któraś z was kiedyś skurcz łydki? Napina się pięknie ale ból jest nieziemski. Ciało: mięśnie, tkanka tłuszczowa i skóra to nie plastelina, że jak przyciśniesz to zostaje i nie wraca. Jedyny zabieg, po którym czułam różnicę od razu to mezoporacja z preparatem o nazwie Revilase, 50 ml jak ci wtłoczą w twarz i szyję, to nie ma siły, żeby nie było czuć i widać. A wierzcie mi, zabiegów to już wypróbowałam całą masę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z poprzedniczka, po 4 zabiegach i po 3 miesiacach efekt bardzo dobry, od razu po, nic nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarcia555
Do "gościa"; co jaki czas powtarzałaś zabieg? mnie polecono po 2 tygodniach ale mysle ze to za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powtarzalam co 2 tygodnie, raz nawet po 12 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiegi powtarza się co 10-15 dni, polecane jest od 3-6 powtórzeń. Do końca października seria 3zabiegów -Twarz+szyja+dekold- 1650zł zabiegi w centrum estetyki ciała. Opracowanie twarzy trwa ok.godziny, dekold z szyją kolejne godzina z zapasem, więc na taki zabieg można zarezerwować sobie minimum 2,5h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hall332
najtaniej jak znalazłam w Wawie- biorad jest na Wileńskiej 37 mają 4 zabiegi za 999zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również robiłem ten zabieg na cała twarz i ,,dekolt"o ile można go znaleźć u faceta. Efekty widać od razu to na 100%. Boli jak cholera to też na 100% (ponoć faceci mają niską tolerancje na ból, jakaś kobieta masochistka zasnęła przy tym zabiegu!) Czy się utrzymuje? jak dotąd tak :), cena 1200zł. Generalnie jest ok jakieś - 10 lat . Pozdrawiam d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam biorad w ubiegłym tygodniu. Pani wykonująca zabieg z profesjonalistka ma niewiele wspólnego. Efekty są raczej średnie, za kilka dni idę na kolejny, ponieważ kupiłam serię, więc mogę napisać odczucia. Nie wiem od czego zależy efekt, ponieważ moc była najwyższa z możliwych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 4 mięs po ostatnim zabiegu biorąd(4 zabiegi).teraz skóra wiotcha i cienka.co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×