Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zycietodarNiemarnujgona..

Życie to Boski dar ?

Polecane posty

Gość zycietodarNiemarnujgona..

Podobno życie, nasze narodziny to dar od Boga no to sie zastanawiam. Czy gdyby te 20 lat temu moja matka przespała się z innym, zapłodnił ją inny plemnik to czy bym sie urodziłą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam 30-ke na karku
ale debilność masz unikalny kod DNA odziedziczony po rodzicach. To niepowtarzalan kombinacja genów. Byłabyś ale inna. Może ruda, może niska i gruba, może wysoka i miała krzywe nogi , różnie jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycietodarNiemarnujgona..
Czytanie ze zrozumieniem sie kłania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycietodarNiemarnujgona..
To o czytaniu było do "Już wiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie urodziłabyś się Ty. To dziecko miałoby inne DNA, inne przeżycia. Kompletnie nie Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam 30-ke na karku
skoro nie ma Boga to kto wymyślił tak madrą naturę , tyle powiązań zwiazanych choćby z wedrówką ziemi w galaktyce , skąd coś tak mądrego jak słońce, dzień i noc ?? Skąd coś tak niepowtarzalnego jak różnorodność ras i płci ? Skąd ogień i skąd coś tak potrzebnego jak woda i tlen ? Czy wiecie że cżłowiek wykorzystuje tylke pare procent swojego mózgu ? Są rzeczy które wam się nie śniły...i któych nie znajdziecie w telewizji czy internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycietodarNiemarnujgona..
No dobra, nie chodzi mi o wygląd tylko o tą "Dusze" jak to sie zwie w Religii bo podobno to ona jest najważniejsza a ciało można mieć rożowe w niebieskie kropki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwdpxx
"To niepowtarzalan kombinacja genów. " muszę cię rozczarować bo bliźniaki jednojajowe mają identyczne DNA to naturalne klony!!! dzieci nie wypisujcie takich bzdur tylko za naukę się weźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam 30-ke na karku
nauka jest rzeczą danam człowiekowi jako badanie tego co mierzalne i dortykalne , ziemskie.... Nauką nie zbadasz tego co duchowe i niematerialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli Bogiem nazwiemy przypadek, to boski dar, a właściwie przypadku i małym uporządkowaniu Chaosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwdpxx
"nauka jest rzeczą danam człowiekowi jako badanie" ale głupoty piszesz nauka nie jest dana tylko jest wynikiem odkrywania świata i dzielenie się odkryciami z innymi ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam 30-ke na karku
tak a skąd się nauka wzieła ? Czy to nie Bóg dał człowiekowui rozum aby sobie gospodarował na tym świecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racja...
Są na tym świecie rzeczy nie do pojęcia ludzkim rozumem. Wykorzystujemy tylko 6% a wybitne jednostki 12% więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam 30-ke na karku
Nowe życie to nowe sumienie, nowa dusza...nie tylko ciało !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwdpxx
nauka czy kurwa rozumiesz to pojęcie bo chyba nie zajrzyj do słownika mylisz naukę z prawami i zależnościami np. wszechświata czy przyrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam 30-ke na karku
Ateiści tłumaczą sobie porządek na tym świecie przypadkowi...wynikiem jakieś ewolucji... Ateiści posługują się nauką jako punktem odniesienia do zgłębienia tajemnicy życia i śmierci oraz stworzenia świata. Ponieważ nauka nie sięga w rzeczy niematerialne to tez wytrąca im narzędzie do zbadania czegokolwiek...duchowego. Nie potrafią już wytłumaczyć dlaczego bo ich rozum nie jest wybitny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwdpxx
Mam 30-ke na karku ------> wątpię w twoją 30 bo piszesz i rozumujesz na około 13 latek nie znasz pojęć i nie umiesz czy nie potrafisz zrozumieć czym się kierują inni ludzie np. ateiści twój rozumek jest krótki i ograniczony sio do lekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam 30-ke na karku
No osądziłaś kogoś kogo nie znasz i nie widzisz...jak myslisz o czym to świadczy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwdpxx
"kogo nie znasz i nie widzisz...jak myslisz" faktycznie nie znam cię jako osoby może jesteś miła może i nie ale to nie ma nic do rzeczy bo wiem co myślisz z twoich wypowiedzi o ile one ukazują prawdę twojego rozumowania czyli pytanie czy piszesz uczciwie to co myślisz bo jeżeli tak to naprawdę ograniczona jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×