Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cOOle from Zermatt

2012 r. - pomału kończy się wolność w sieci

Polecane posty

Gość cOOle from Zermatt

coraz więcej gazet chce opłaty za przeglądanie ich stron, w przyszłości będą blokowane portale społecznościowe w czasie zamieszek, we wszystkich krajach służby zamierzają cenzurować, policja, msw, cba, cbś, policja skarbowa, służba celna, służba wywiadu wojskowego - każda z tych służb może odciąć użytkownikowi dostep do internetu prewencyjnie. zamykane są portale, likwidowana konkurencja, na portalach społecznościowych aż się roi od policji i służb specjalnych. amerykanie i europa wprowadzają nowe prawa, którego skutkiem może być praktycznie uzyskanie kontroli nad tym, co może być publikowane w internecie a co nie. za 5 - 10 lat będzie można wrócić do maszyny do pisania. choooy z takim internetem, prawdziwa anonimowość w sieci już dawno przeszła do lamusa, nawet serwery proxy są podstawiane przez służby. jedyna nadzieja w vpn :classic_cool: pracodawcy coraz dokładniej sprawdzają kandydatów na pracowników w internecie. przeszukują wszelkie dane na ich temat, śledzą wpisy na portalach społecznościowych i zaczyna to mieć też wpływ na wasze zatrudnienie. za kilka lat będzie w sieci tak jak na białorusi. 🖐️;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam koleżankę w USA
i ona już dawno dziwiła się że tyle rzeczy za darmo w sieci jest . Wiec z ta białorusią to jak kula w płot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cOOle from Zermatt
za kilka lat może dojść do paradoksu, nie masz konta na fejsbuku (służby) , tzn , że masz coś do ukrycia, jesteś złodziejem, ukrywasz się. 🖐️;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×