Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hdhdhdhdhhdhdjfjhfhfj

mrożenie jedzenia w pojemniczkach na mocz.

Polecane posty

Gość hdhdhdhdhhdhdjfjhfhfj

czy można w tym mrozić jedzenie dla niemowlaka? bo potrzebuje z miarką a tylko to ma miarkę i jest plastikowe z pokrywka i tanio wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mozna raczej bo to sa sterylne opakowania, ale mniejsza o sterylnosc:) skoro ci wygodniej to sobie mroz:) ja w tym mleczko wozilam do mojej corki jak byla w szpitalu, bo odciagalam, a potem panie pielegniarki przelewaly to do butelki, podgrzewaly i mala pila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowalyscie w
pojemnikach na mocz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsumie napisze tak
yyyy,dziwnie sie kojarzy :0,ale faktycznie nowe sa sterylne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ludzie, moze i sa sterylne, ale jak sama nazwa wskazuje, sa przeznaczone NA MOCZ :O Autorko, jesli masz watpliwosci: na kazdym opakowaniu plastikowym przeznaczonym do przechowywania lub serwowania zywnosci, powinien byc umieszczony (zwykle na spodzie jak odwrocisz opakowanie) znaczek w postaci bodajze widelca i noza... TO znaczy, ze plastik jest bezpieczny i szkodliwe substancje nie przedostaja sie do zywnosci. Tak wiec sprawdz swoje pojemniczki na mocz, jesli masz tam taki znaczek, to oczywiscie jak najbardziej mozesz w nich mrozic pokarm, ja jednak bardzo watpie, abys ten znaczek na nich znalazla :O Sprawdz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhdhdhdhhdhdjfjhfhfj
nie no właśnie dlatego się pytam,a jeszcze ich nie kupiłam. Ale z drugiej strony mrożą właśnie w tych pojemniczkach swoje mleko niektóre mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze, bo sie pisze pojemnik na MOCZ to nie bardzo, juz nie wolno. Heh jakby naprawde nie mozna bylo, to pielegniarki by mnie opieprzyly w szpitalu i nie podaly tego mleka malej, ale jakos polozna sama mi powiedziala, ze moga to byc pojemniki na mocz. Nie przesadzajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikal
to chyba nie jest przeznaczone do zywosci, BPA itp, ja napoczatku mrozilam w woreczkach do zywnosci sterylnych a teraz w zwyklych sloikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku*
darkika ale ty glupia jestes... kurczak to zarcie, wiec do kurczaka bylyby odpowiednio bezpieczne, do moczu juz niekoniecznie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Znak oznaczający, że opakowanie lub naczynie z tworzywa sztucznego może mieć kontakt z żywnością: graficzny symbol kieliszka i widelca. " Widelec i kieliszek. Idz do lodowki i sprawdz np. kubeczek z jogurtem. Musi miec ten znaczek. Napewno nie raz go widzialas. Darkika - odrozniasz mocz od kurczaka?:O Kurczaka mozesz zjesc, a mocz...:O do spozywki nie nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkowa mamaaa
ja tez mrozilam w tych pojemniczkach - kupowalam te jalowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę ze można bo ten plastik musi być dość dobry gatunkowo by się nie przedostał do moczu bo by winiki fałszował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wlasnie mi chodzi o to ze sa takie mamy, ze jakby pisalo do kurczaka to tez odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhdhdhdhhdhdjfjhfhfj
hehe jednak kupie i zamroże 3 noga jej nie wyrośnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie nic jej nie będzie a poza tym rozkładanie się plastkiku trwa wieki więc raczej się nie doczekasz momentu jak jakieś jego związki przejda do jedzenia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkowa mamaaa
spokojnie kupuj u nas tez nie wyrosla :) wiesz fajne sa tez takie zupki hippa w palstikach a nie w sloiczkach zamykane nakladka plastikowa. ja teraz w nich mroze bo sa wieksze od tych na mocz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak mroziłam i mroże heh xDszkoda mi kasy 20 zł na 3 bubeczki... a za 20 zł mam 25 chyba o ile pamietam ! są sterylne i takie miarowe;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pojemnik na mocz nie oznacza "były tam siki" do apteki trafiają prosto z hurtowni/produkcji więc są sterylne i czyste hdhdhdhdhhdhdjfjhfhfj w sklepach są bardzo tanie pojemniki na zywnosc,a po co mrozic jedzenie,nie chce ci sie dziecku ugotowac troche jedzenia to przeciez chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak mroziłam i mroże heh xDszkoda mi kasy 20 zł na 3 bubeczki... a za 20 zł mam 25 chyba o ile pamietam ! są sterylne i takie miarowe;D No wlasnie, sa duzo tansze, a wiec gorszej jakosci. Ludzie, do sikania robia plastik najgorszego gatunku, do zywnosci musi byc ten lepszy. Poczytajcie sobie troche, poszukajcie w googlach zamiast klepac bezwiednie na kafe, ze dziecku od tego nie urosnie trzecia noga :O Malo to slyszy sie o szkodliwosci plastiku? A co dopiero takiego najtanszego? :O Ze sa jalowe i sterylne to nie jest zaden argument (btw, zaraz po otwarciu juz przestaja byc sterylne, wiec wasze mylenie jest calkowicie poza logika. NO chyba, ze oddasz do takiego pojemniczka mocz (czy tam co zechce, moze byc i mleko) trzymajac pojemniczek w wysterylizowanej rekawiczce w wysterylizowanym pokoju - takie warunki w domu nie istnieja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam przypadki gdzie mroza w najzwyklejszych pojemnikach . kiedysz nasze matki tak mrozily i nic nam nie ma ;) a myslisz ze zwykle pudelkoz curvera jest lepsze? hmmm mam mrozilam i otwieraja sie denka wiec tez bez sensu . a tak przynajmiej zakrecone i trzymają . Ja neistety nie amm czasu na gotowanie zupy codziennie robie wielki gar zostawiam na 2 dni a restze mroze i tak mam zamrozone pelno zup . proszę Cie mam hurtownie sanitarno instalacyjna i technika grzewcza wiec o plastiku troche wiem drozszy nei znaczy lepszy . np rurka do pexa z znanej firmy jest tak tandetna ze szok a od zywkłego chopa z gór jest porządna i trwała . a niby firma heh . Wiec nie być taka uprzedzona ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na etacie
przeciez sa woreczki do mrozenia pokarmu z podzialka cena kolo 25-29 zl za 25 szt. mam pol zamrazalnika pokarmu wiec mniej wiecej wiem co mowie:) a co bedziesz w nich mrozic to twoj wybor pojemnosc maja te najwieksze do chyba 240 ml wiec sa calkiem spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvmjolka
nie wolno zamrażać w pojemniczkach na mocz one nie są w ogóle dopuszczone do żadnego kontaktu z żywnością ! przenikają z nich parabeny i inne związki rakotwórcze ! są tanie, bo wykonane z najgorszego świństwa, zawierają ftalany ! to okropne, że można tak oszczędzać na dziecku, kosztem jego zdrowia przecież są dostępne specjalne pojemniczki, woreczki, słoiczki i wcale nie są drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej kupic jakies odpowiednie pojemniki/woreczki np. stad www.elzet-opakowania.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×