Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolina155

Zdrada męża

Polecane posty

meczyl sie tym ze w ogole sie z nia spotkal i tym ze jej tak po zdjeciami pisal ze jest zajebista itd....i zemsowal i dzwonil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeweedeeeee
czyli dupek z niego :D c i pa sorry nie doszło do niczego, tobie powiedział zgotował ci małe piekiełko i czego on niby teraz oczekuje wybaczenia? Czy masz się bać, że będzie kolejna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze byl wierny, kochany...musiala go omotac...wiedzial ze zle robi spotykajac sie a powiedzial mi bo dusił sie z tym ze tak zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób mu porzadną jazdę
szybciej się od Ciebie uwolni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeweedeeeee
a może gorzej było ostatni miedzy wami, tak tez może być, zakończył znajomość w porę. Moze warto dac sobie jeszcze szanse i z czasem zaufac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeweedeeeee
obwiniać się nie możesz byłaś w ciąży :) Weszliście w nowy etap życie po prostu musicie dużo ze sobą rozmawiać. Bez dialogu nie ma związku. Są kłótnie, pretensje a potem brak seksu i bywa różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ten brak sexu...jakto w ciazy... to w takiom razie po co z nia pisal i sie widywal ? a potem dusil sie z tym twierdzac ze strasznie mnie kocha i nie potrzebnie ja widywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz sie ze tego zalował moj nie zaluje chyba niczego.. przynajmniej tak to wyglada choc mowi inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×