Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia17d

pupa ;p

Polecane posty

Gość wyposzczony degenerat
najlepsza jest taka pupa, w którą można się wślizgnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe chodzi mi bardziej o ksztalt a nie o to co da sie z nia robic ;p jaka plaska ? grubsza chudsza mala duza owalna okragla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefon dotykowy : wypraszam sobie takie teksty .. moze ty jestes facetem ale nie ja . zjezdzaj z mojego tematu widac ze jestes jakims nie dorosnietym nastolatkiem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przeszkadza wam ze np jest na niej celulit bo czytalam ze wiele mezczyzn tego nie zauwaza to prawda?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet27
odstająca lekko umięsniona , krągła pupka ..oczywiście do tego szczuplutka cała...niema nic bardziej seksownego jak mega wcięcie w talii i duża pupa ..mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie a gdy ja mam niezbyt ladna pupe moim zdaniem a facet mi gada zee jest boska to wierzyc w to ? heh akurat mam wciecie w pasie o ktorym mowisz i mi sie to nie zbyt podoba ze pupa jest wieksza sporo jak w pasie .. 20 cm roznicy w pasie a w biodrach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet27
czasem widzę wysokie laski na takich patyczkach ,że aż się dziwie że takie nózki wąskie można mieć ,a na nich osadzona wąska dupka (bał bym się z taką kochać w obawie ,że ją połamie) ...ja na szczęście zawsze trafiałem na kobiety co miały i solidny tyłek i nóżki ,ale nie grube tylko takie bardziej wysportowane ..ogólnie ciało kobiety jak jest lekko umięśnione to też jest lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet27
czasem widzę wysokie laski na takich patyczkach ,że aż się dziwie że takie nózki wąskie można mieć ,a na nich osadzona wąska dupka (bał bym się z taką kochać w obawie ,że ją połamie) ...ja na szczęście zawsze trafiałem na kobiety co miały i solidny tyłek i nóżki ,ale nie grube tylko takie bardziej wysportowane ..ogólnie ciało kobiety jak jest lekko umięśnione to też jest lepiej... Jednym słowem tyłek u kobiety musi być taki ,żeby podczas seksu dobijał się tak fajnie ...jak mi siedzi taka laska na kolanach to też czysta przyjemność ..niestety mało jest szczupłych kobiet z fajnym dużym tyłkiem ...moja ex taki miała ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet27
czasem widzę wysokie laski na takich patyczkach ,że aż się dziwie że takie nózki wąskie można mieć ,a na nich osadzona wąska dupka (bał bym się z taką kochać w obawie ,że ją połamie) ...ja na szczęście zawsze trafiałem na kobiety co miały i solidny tyłek i nóżki ,ale nie grube tylko takie bardziej wysportowane ..ogólnie ciało kobiety jak jest lekko umięśnione to też jest lepiej... Jednym słowem tyłek u kobiety musi być taki ,żeby podczas seksu dobijał się tak fajnie ...jak mi siedzi taka laska na kolanach to też czysta przyjemność ..niestety mało jest szczupłych kobiet z fajnym dużym tyłkiem ...moja ex taki miała ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet27
bo wy macie coś z tymi tyłkami ..moja ex miała zajebisty tyłek ,a gadała ,że za gruby ...ale tak to z wami jest musicie popierdolić swoje wiedząc nawet ,że jest super..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ja naprawde nie weim czy jest u mnie super i dlatego pytam ;p wstydze sie pokazywac facetowi moj tylek raz sie az poplakalam jak chcial zobaczyc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facesitting1
Ja osobiście lubie kobiety z dużą pupą szerokie bioderka celulit jest ok. Z tego co piszesz kasiu twoja jest bardzo fajna i sexi więc powinnaś być z niej dumna. Facesitting1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×