Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewus85

Zespół weselny Kraków 25.08.2012

Polecane posty

Witam Wszystkich, Poszukuje zespołu na wesele w dniu 25.08.2012 w Krakowie. Chciałabym znaleźć zespół, który jest sprawdzony. Te, przy których się dobrze bawiłam mają niestety zajęte terminy. Znalazłam takie. Znacie je może? - MultiBand - Diamond Sound - Kapela Krakowska - Sigma Pozdrawiam, Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zespół "Klimat", Kraków i okolice. Czterech fajnych chłopaków, rewelacyjna wokalistka, świetnie grają na żywo, mają fajne zabawy ;) Tu jest link - http://klimat.malopolska.pl/ Zespół Sigma (o ile to ten sam zespół) z Krakowa - 5 młodych chłopaków - grali u mojego brata, ogólnie zabawa była fajna, poza tym, że mieli "potknięcie" w pierwszej piosence, którą tańczyli Młodzi, ale to przecież się może najlepszym (podobno) zdarzyć ;) Gdybym miała wybierać to raczej ten pierwszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama42
Polecam Ci zespól Bardowie z Krakowa, mają świetną wokalistkę, dobrze prowadzą zabawy oraz porywaja ludzi do tańca a także nie mają wygurowaną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kroputka
Diamond Sound grają bardzo fajnie, taka grupka młodych ludzi. Byłam w lipcu na weselu gdzie grali i goście bawili się do samego rana, kiedy zespół ostatecznie obwieścił, że bisów nie będzie. :) Bardzo przyjemnie i wesoło poprowadzili oczepiny i generalnie potrafili rozbawić gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al Capone Band
Witam, W nawiązaniu do Państwa ogłoszenia chciałabym zaproponować usługi Al Capone Band. Zapraszam na stronę zespołu: www.alcaponeband.pl W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ 04.02. GRAMY AKURAT W KRAKOWIE (W SKŁADZIE 5 OS), WIĘC JEŚLI PAŃSTWA ZAINTERESUJE OFERTA, JEST OKAZJA ZOBACZYĆ I POSŁUCHAĆ ZESPÓŁ NA ŻYWO uśmiech Jeśli szukają Państwo nie "grajków/amatorów weselnych", a profesjonalnych muzyków, to zapraszam do skorzystania z naszych usług. Muzycy są po studiach muzycznych, a więc prezentują bardzo wysoki poziom. Nie gramy disco-polo, ale w naszym repertuarze znajdą Państwo zarówno utwory dla starszych jak i dla młodszych, polskie oraz zagraniczne. Prowadzimy wesele z klasą, bez żenujących zabaw. Mamy w swojej ofercie oryginalne i kulturalne konkursy oczepinowe. Występujemy w składzie od 3 do 7 osób. Link do występu Al Capone Band w pełnym składzie: http://www.youtube.com/watch?v=-Dok-6bEy9w P.S. Jeśli zainteresuje Państwa nasza oferta, proszę o przesłanie zapytania na adres mailowy: manager@alcaponeband.pl z podaniem terminu, miejsca oraz nr kontaktowym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół AFrodyzjak
Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. Pozdrawiamy Zespół Afrodyzjak www.zespol-afrodyzjak.pl www.facebook.com/zespolafrodyzjak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele profesjonalnych zespołów weselnych z Krakowa znajdziecie na http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Krakow/Zespol-DJ/ Zapoznacie się z ofertami obejrzycie filmy i zdjęcia prezentujące zespoły, poznacie opinie ich klientów, którzy najlepiej orientują się, czy warto polecić dany zespół, a w razie potrzeby w szybki i łatwy sposób skontaktujecie się z wybranym zespołem aby poznać szczegóły oferty lub zarezerwować termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×