Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Milosz z Maszewa

W telewizju tylko o żarciu i tańcu pierdzielą . Dlaczego!? To już tak wycieruch

Polecane posty

No bo tak jakoś zauważam cały czas tańczą i przyżądzaj jakieś jedzenie i zachwycają się tym jakby tobył jakiś wyczyn moja mama też gotuje i tańczy jak trzeba ale ja o tym w kułko nie gadam. Od pary lat cały czas to w telewizji tluką, a cha i jeszczęte te nie zmieniające się ryjki mam wrażenie że to caly czas ta sama lista tylko na wyrywki w tv ryjki biadolą o tym o czym biadolił poprzednik z prze tygodnia . Ja chcę nowych ryjkow bo gruba pani i chudy dwu metrowy pan już mi się przejadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
ale tam gotuja wykwintne potrawy i z produktow wysdokiej europejskiej jakosci a nie byle co z tego na co wystarczy w biedronce jak wiekszosc zabiedzonego motlochu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobie pewnie karma dla psa wykwintnie podana smakowała by jak delikates a jeszcze jak by to żarcie dla pieska Okrasa posypał pietruszką i polał oliwą to byś z półmiskiem zjadł co? che che che !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie - dla ciebie najlep
szy byłby program Miodka o polszczyżnie. Albo wyłacz TV i zacznij czytać. To bardzo pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy Tusku
możliwe są tylko takie androny, bo jeszcze by nie daj Boże ktoś w przypadkowej, acz inteligentnej rozmowie powiedział coś złego na rząd. A tu cenzura. Już ostatnie dni normalnych progrmaów, a potem tylko żarcie i tańce i słowa chwaly dla jednej, jedynej, słusznej partii PZPR, ups tzn. PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
i słusznie bo motłochowi z dwoma zebami i gilem u nosa nie ma co we łbach mieszać. nakarmić tanio i niech fika w podskokiach. to niebezpieczne by motloch sie czegos czego nie rozumie nasluchal tylko tragedia moze z tego wyniknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie np wkurzają te zasrane programy o tańcu i śpiewaniu, po 20 edycji, szlak mnie trafia w kółko to samo, a ludziom się to nie nudzi, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×