Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

Deck@logovata News: Boni przeciwko ACTA, a Kurski strasznie bezczelny.

Polecane posty

Boni będzie rozmawiał z premierem na temat tej kontrowersyjnej umowy handlowej. Spotkanie odbędzie się najprawdopodobniej we wtorek. Być może powtarzam informacje, ALE jest to nasza jedyna nadzieja na ten moment. http://wiadomosci.onet.pl/raporty/atak-hakerow-na-polske/kurski-ja-bylem-jedna-z-pierwszych-ofiar-piractwa,1,5005068,wiadomosc.html http://serwisy.gazetaprawna.pl/prawo-autorskie/artykuly/586467,mnoza_sie_watpliwosci_ws_acta_boni_bedzie_rozmawial_z_premierem.html Może Doniek jednak nie podpisze. A Kurski, mimo że też uważa, że ACTA godzi w wolność internautów, robi z siebie ofiarę piractwa, JEDNĄ Z PIERWSZYCH. Beszczel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
Faktycznie, w tej sytuacji Kurski powinien sobie odpuścić takie żale. Dzięki za Twoje starania i miejmy nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lord stront Faktycznie, w tej sytuacji Kurski powinien sobie odpuścić takie żale. Dzięki za Twoje starania i miejmy nadzieję W imię internetowej wolności, Towarzyszu. ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusk i jego ogryyyy
robią wszystko,żeby rozpieprzyć ten kraj. Do ubiegłego roku u Tuska w domu śpiewało się kolędy w języku niemieckim :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
W imię wolności i downloadingu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lord stront W imię wolności i downloadingu I wznosimy nasze modlitwy o klony megavideo. :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
Cytat z Onetu, słowa Kurskiego. W sumie nie narzekał i sensownie powiedział, ale jak to politycy mają w zwyczaju pochwalił się, że był pierwszy :D Nie podzielam spokoju ministra Nałęcza i radości, że toczą się jakieś konsultacje. Mamy do czynienia z jakąś konspiracją elit i rządów przed własnymi społeczeństwami i to w sprawie fundamentalnej, czyli wolności słowa - odpowiedział Jacek Kurski z Solidarnej Polski. - Ja byłem jedną z pierwszych ofiar piractwa -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canot get enoughhh
czy dzisiaj mozna jeszcze sciagac muze za free?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toż to przeca napisałam. :P Anonymous położyli fightpiracy.org na łopatki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
canot get enoughhh czy dzisiaj mozna jeszcze sciagac muze za free? Odsyłam do tematu ''Przeczytałam...'', a tutaj odpowiadam, że ustawa wejdzie w życie z dniem jej podpisania, czyli do 26 masz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusk i jego ogryyyy
tak, jest niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusk i jego ogryyyy
wszystko przez tych pieprzonych wyborców co zamiast głosować na swoich to wspierają niemców, albo żydów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusk i jego ogryyyy wszystko przez tych pieprzonych wyborców co zamiast głosować na swoich to wspierają niemców, albo żydów!!! Rzecz w tym, że nie ma na kogo głosować, kto byłby w miarę godny zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
Wysłuchaj nas Panie :classic_cool: Wznoś oczy ku niebu, Siostro i powtarzaj: Wysłuchaj nas Panie ;) Tusk jest przede wszystkim zdrajcą polskich interesów. Sam kiedyś głosowałem na PO, ale mi przeszło już dawno. Kwestia pochodzenia nie musi być istotna. W historii polski, było wielu Niemców, Żydów itd, którzy byli polskimi patriotami. Może Tuski zechce się podlizać społeczeństwu i nie podpisze tego gówna. Gdzieś czytałem, że kongres USA, odroczył prace nad rozwiązaniami prawnymi a la ACTA. Ale nie będę się wymądrzał, bo nie mogę sobie przypomnieć gdzie mi to wpadło w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stooley z f23 wejdź czasami na f23 żeby nas potyrać :)🖐️ Nie mam dla was czasu, stuleje. Monitoruję fejsa, twitta, 4chan, zapytaja, nawet zasrane nk, a do tego dochodzi kafe, na którym nie mam ''wspólników'' i działam solo, więc na efę nie mam nawet chwilki. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusk i jego ogryyyy
to lepiej głosować na niemieckiego żyda, który podpisuje wszystkie niekorzystne ustawy dla polski tylko po to,żeby nas zniszczyć??? albo na frajera popierającego wszystko co złe, alby skupić młodych wyborców wobec siebie??? mowa o palikocie...ich rozłam z tuskiem był przemyślany...zrobili to po to,żeby później móc się połączyć. żyd ciągle kombinuje jak może! i nie pieprzcie,że za pis było tak źle. a tutaj ? kilka miesięcy i już mamy wysokie podatki, sprawy z NFZ, ACTA itp....to dopiero początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lord stront Może zastopują to dziadostwo tak jak SOPA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusk i jego ogryyyy Tego nie powiedziałam. Ale faktem jest, że po prostu nie ma komu zaufać, więc Ci przyzwyczajeni wybierają to, co już im weszło w krew, nawet jeśli im tę krew psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość that's right Dek@,
that's right, I agree;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość that's right Dek@,
na kazdego , byle nie na pis :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłaniam się i mam nadzieję, że moje ''uświadamianie'' narodu na coś się przyda. ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusk i jego ogryyyy
Dek@ masz rację ale to świadczy tylko o tym,że polski wyborca nie potrafi myśleć samodzielnie i jest tępy jak nienaostrzone nożyczki. Wstyd mi za większość rodaków :/ To tak jak ten Master111 kretyn kiedyś napisał: 'wiem,że Tusk robi źle i niczego dobrego nie wprowadził ale i tak na niego zagłosuję w następnych wyborach' zapytany dlaczego nie podał ani jednego argumentu i nie potrafił odpowiedzieć na pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfgefgre
Donek to debil i sprzedawczyk, na pewno podpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusk i jego ogryyyy
'na każdego byle nie na Pis'- no i właśnie dlatego mamy to co mamy. Bo wolisz zagłosować na Tuska który niszczy kraj niż na kogoś kto nie wprowadziłby takich niekorzystnych dla nas reform.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość that's right Dek@,
zgadzam sie polski wyborca nie potrafi myslec , dlatego jedna z partii, miala tak duze poparcie , szczegolnie na wsiach i malych miasteczkach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusk i jego ogryyyy Marchewka i bacik. Ale z drugiej strony nie ma możliwości, by zmusić naród do wycofania się z wyborów i obserwowania słupków wyborczych. Tak jak w Rosji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusk i jego ogryyyy
that's right Dek@- skoro tak bronisz PO to napisz co takiego dobrego zrobili. jakie to korzystne ustawy wprowadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×