Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

apronka35

Fartuchy stylonowe, kitle, z przodu zapinane, kasaki, podomki

Polecane posty

Gość apronka35
19marta89 u mnie jest podobnie w miasteczku i ja również nie wychodzę w fartuchu poza dom. Dzis sobota to u mnie także sprzątanie i obcinanie :) a więc i fartuch od rana na sobie mam :) fajnie by było Marta jakbyśmy popisały czasem :) magda.fryzjerska@gmail.com to mój adres jak masz ochotę napisz coś o fartuchach obcinaniu włosów albo o czym chcesz :) mało znam takich kobiet, które mają podobne do moich zainteresowania w tym zakresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem właścicielką sklepiku pasmanteryjnego i czasami zdarza się że pojawiają się mężczyźni, którzy kupują fartuchy przeważnie dla żon. Wtedy prawie każdy twierdzi że jego żona jest moich wymiarów i prosi o dobór. Bardzo często zdarza się że nawet muszę przymierzyć. Mam wtedy wrażenie że większości ich to podnieca gdy załążę fartuszek przy nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19marta89
Rozumiem że fartuszek może kojarzyć się troszkę z erotyką/podnieceniem, ale żeby podniecać się w sklepie i prosić obcą kobietę o założenie fartucha wydaje mi się nie na miejscu :) Chociaż, czego to się nie zrobi albo ile nie wystarczy aby się troszkę zaspokoić widokiem. apronka35, fartuch to dla mnie część kobiecej garderoby, nie zainteresowanie :) myślę że wiele kobiet ich używa, to normalne. Ja się tego nie krępuję i czasem specjalnie zanęcam nim mojego pana :) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez cały weekend parodiowałam po domu w fartuchy, nawet mi się to podobało (fajny ślizgi materiał) mojemu mężowi też, a w szczegulności to że posprzątałam sama i zrobiłam obiad na czas i inne prace domowe. On miał ten tydzień wolny. Za to obiecał ze w niedzielę 8 marca to on będzie mi usługiwał. Założy na cały dzień fartuch i zamieni się w gosposię (posprząta, ugotuje itp.) Tylko mam mu kupić fartuch stylonowy jednokolorowy nie w kwiatki czy w kropki. Mojego w kropki nie założy. Gdy kupowałam tydzień temu swój widziałam tam białe z rękawem trzy czwarte z czerwoną lamówką taki chcę mu kupić. Tylko jak mam powiedzić w sklepie że chcę fartuch dla mojego męża, czy to nie zabrzmi głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaś1985
Najlepiej weź męża na zakupy, niech sobie sam wybierze fartuch i dopasuje do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojego faceta też kreca fartuchy, sam go nie ubierze ale lubi kiedy ja sie przechadzam po domu w samym fartuchu i bieliznie. Ciekawe co one maja w sobie ze ich to kreci? kolorowosc, fason, dlugosc, delikatnosc? myslicice ze to to ze faceci sa wzrokowcami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój facet chętnie zakłada. Ostatnio nawet dwa (na biały założył kolorowy). Zastanawiałam się po co. W odpowiedzi dostałam żeby nie pobrudzić białego ciekawe. A czy wasi faceci noszą fartuchu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytalam mezowi kilka postow z tego watku a dodatkowo pokazalam jakas fotke z fb gdzie facet szoruje podloge w fartuchu i zadzialalo to w dzien kobiet :) jak rano zalozyl moj fartuch w kropki tak chodzil w nim do godzin popoludniowych, zrobil mi sniadanko do lozka, obiadek, pozmywal i nawet ucial sobie w nim poobiednia drzemke. Powiedzialam mu ze jest prawdziwym gospodarzem domu i dzisiaj dokupilam drugi fartuch dla niego zeby mi czesciej pomagal w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję jako gosposia. Pani domu wymaga żebym chodziła ubrana w fartuszek przez cały dzień. Ja lubię ubierać fartuch stylonowy ,granatowy w groszki, bo w nim najlepiej się czuję, a moja pani wymaga biały fartuch. Jak mnie zobaczyła że zmywam w stylonowym fartuchu zaraz kazała mi go zdjąć i mi zawiązała biały fartuch typu krzyżak. Taki fartuszek może jest ładniejszy ,ale nie praktyczny, bo się szybko brudzi. No i trudniej się go zakłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UDANEZAKUPY
Zapraszam na moje aukcje allegro gdzie sprzedaję ciekawe fartuchy i fartuszki i nietylko. http:allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=28516204

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19marta89
apronka, a czy do strzyżenia swojego męża okrywasz go peleryną czy fartuchem? PS Przepraszam, że nie odzywam się na maila, ale dużo pracuję i używam głównie tylko maila służbowego, sama rozumiesz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię chodzić ubrana w fartuchu z lateksu. Razem z koleżanką zakładamy lateksowe fartuchy na gołe ciało,rekawice,czepki. Następnie jedna siada na specjalny fotel i jest wiązana. No i zaczyna się zabawa. Bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś do obcinania/okrywania używałam fartucha, ale uważam że pelerynka jest znacznie praktyczniejsza przez co ją stosuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważnym elementem są również ludzie pracujący tam, musisz ich odpowiednio przygotować do pracy. Ważne jest obuwie ochronne i oraz fartuchy. Zależy też czym dokładnie będziesz się zajmował, czy coś związanego z żywieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić fartuchy i odzież firmy http://www.dydona.pl/. Sam często zamawiam u nich i mają bdb jakość oraz jedną z lepszych cenowo ofert na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odzież ochronną do pracy znajdziesz na www.sklep.intergo-bochnia.pl. Mają fajną jakość i bdb ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie fartuszki to najlepiej kupować na targowisku, duży wybór i niższa cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja daję szyć swoje fartuszki u krawcowej. Są tanie ,fason i materiał jaki chcę, no i na miarę.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kucharzyk
Kiedyś też szyłem u krawcowej obecnie do pracy i domu fartuszki kupuję na targu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na targu to można kupić zwykłe fartuchy .Mały wybór koloru, nie dopasowane do figury, nie trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereskatv
Wszyskie osoby lubiące ubierać się w stylonowe fartuszki zapraszam do korespondencji: tereska78@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja codziennie chodze w fartuszku i jestem facetem .mamstylonowy typu kasak wiazany po boku z falbankami .chodze w nim nawet na zakupy nieraz jak mam na sobie bialy lubie sobie wyjsc na maly spacer. jest naprawde bardzo fajnie majac na sobie fartuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fartuszki Danusia
Fartuszki, kitle, kasaki, panamy można kupić na www.fartuszki-danusia.pl , duży wybór wzorów i kolorów, atestowane materiały, wysoka jakość wykonania , szycie na wymiar www.fartuszki-danusia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharzyk
Rzeczywiście fartuchy z firmy Danusia są super. Używam w domu między innymi fartuszka R1 i naprawdę super jakość. Koledze, który używa kasaków,tez polecam ten sklep, znajdziesz tam kilka fartuszków z falbanami. Kiedyś i w domu i w pracy też używałem kasaków, ale jednak jak gotuję praktyczniejsze są zapinane, w których zresztą chodzę cały czas, bo to wygoda. Często tez na zapinany zakładam fartuch przedni zawiązywany z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem absolutną fanką fartuchów stylonowych. Uwielbiam te w kwiatki, z zapinanymi rekawami. Podomki też są ok,bardzo lubię ubierać. Chętnie poznam osoby tv, cd i inne, które lubią z różnych powodów przebierać się w fartuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uwielbiam fartuchy stylonowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MĄŻ POŁOŻNEJ
onka jest połozna więc często chodzi w domu w białym stilonowym fartuchu. gdy mamy chęć na seks wtedy ubiera czepek połoznej z szerokom czerwonym paskiem i cienkie białe ginekologiczne rękawiczki.ja ubieram się w cienki stilonowy biały fartuch lekarski.i zaczynamy seksualne figle-migle.fartuchy oczywiście ubieramy na gołe ciało.jest super.radzę sprubujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę Ci ,moja kobita to jedynie do seksu zakłada fartuszek kuchenny. Jak jej powiedziałem żeby przebrała się za pokojówkę to się wielce oburzyła, że nie jest kurwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznam kobiety lubiące nosić fartuchy fartuchy11@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×