Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biszkopcik22

wyglądam jakbym była w ciąży-co robic?

Polecane posty

nie jestem gruba tylko ten brzuch mnie dobija jest zaokrąglony i zawsze wiekszy od biustu(rozmiar 70F) ciagle chodzę z wcągniętym brzuchem mam juz tego dośc prosze o porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliaP.
polecam hula hop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespółempiro
gorset

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Może powinnaś zdecydować się na jakąś dietę na płaskim brzuch. Co więcej powinnaś uprawiać jakieś ćwiczenia. Powinnaś wiedzieć, ze płaski brzuch nie wymaga posiadania jakichś specjalnych urządzeń do ćwiczeń, czy wizyt na siłowni. Do ćwiczeń na płaski brzuch wystarczy czasem kilka metrów wolnej przestrzeni, silna wola, która będzie motywowała nas do ich powtarzania oraz pół godziny czasu wolnego w ciągu dnia. Możesz ćwiczenia wykonywać we własnym mieszkaniu, tylko pamiętaj, by czas ich wykonywania był większy niż pół godziny, ale też nie przekraczał 60 minut. Ćwicz systematycznie nawet trzy razy w tygodniu, a z pewnością efekty płaskiego brzucha w niedługim czasie będą zauważalne. A więcej informacji na temat tego w jaki sposób mieć płaski brzuch znajdziesz na stronie http://hgh.edu.pl/2011/03/22/proste-cwiczenia-na-plaski-brzuch/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×