Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

judy nie bardzo rozumiem o co ci chodzi ale mniejsza o to..chcecie to popadajcie w te swoje paranoje..i najlepiej przepadajcie sie od A do Z...Hello dziewczyny..jakby każda z nas miała o wszystko sie martwić że z takiego czy innego powodu nie zajdzie to by połowy ciąz nie było....bo rozumiem jak się coś dzieje....cykl zaburzony czy inne objawy to rozumiem że taka kobieta szuka przyczyny..ale ja gdzie wiem że cykl mam prawidłowy...to nie mam zamiaru wszystkiego badać....będe miała zajść w ciąże to zajde prędzej czy później..a poza tym widze ze Ty chyba nie znasz przyczyny przez którą jest mi ciężko zajsc w ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki:-) Witam Dopiero teraz spotkałam cudownego mężczyznę, z którym chciałabym mieć dzidziusia. I zaczęły się schody.Praktycznie od samego początku nie zabezpieczaliśmy się, wychodząc z założenia, co ma być to będzie. Jesienią przeżyłam trochę stresów, niezły bałagan mi sie w organiźmie przez to zronił. teraz jestem kolejny cykl na Duphastonie. wczoraj wzięłam ostatnią z tego cylku tabletkę Owulka była, strzały przed idealnie. I czekam. testowałam w poniedziałek oczywiście minus. i czekam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
staraczka monisia to znaczy że moje tsh nie jest złe ani też dobre. Mama moja mówiła wczoraj że mam dobre.A i mam do ciebie pytanie czy jak spadek o jeden stopien wczoraj było 36,7 dzisiaj 36,6 to znaczy że @ się zbliża?Przepraszam że się pytam to jest mój pierwszy mój cykl gdzie mierzę temp i sprawdzam śluz.A i zauważyłam że od 13 lutego do 17 macica była otwarta niewiem jak to napisac a dzisiaj zamknięta.Wiem że d o endrykonologa się długo czeka moja mama teraz ma przyjsc za pół roku. pysiuleczka8 Odchudzam się dlatego że w te spodnie które mam rozmiary to teraz nie mogę wejśc szczególnie problem jest w biodrach i brzuszek.Dlatego robię jak narazie brzuszki codziennie nieraz więcej nie raz mniej i staram się jeśc owoce,warzywa,nabiał itd. Mało słodyczy,sosós,gazowanych bo to też powoduje że ma się wzdęty brzuch.Jak narazie nieraz schudnę a nieraz przytyję np wczoraj ważyłam się na czaczo było 68,8 a dzisiaj na czczo 69,4.Jeszcze mam do napisana tabelę kalorii.Wiedziec jaki produkt ma kalorii. KropelkaRosy27.Mam nadzieję że pomogły ci te linki.Ja teraz siedzę z małym a rodzice są w kościele środa popielcowa i piszę na raty. Mały skrzeczy nauczył się wypluwac smoka co mu się da to zaraz wypluwa i tak jest ze wszystkimi rzeczami co mu się da.No zrobił kupkę więc idę przebrac.I ogląda bajkę.Widzę że też lubisz surową cebulę.Ja to bym mogła jeśc prawie codziennie.A to 6 weidera jak to cwiczenie wygląda.To 8 abs myślę czy nie spróbowac. lilu24 Przykro mi następnym razem się uda.Było na luzie czy myślałaś o tym.Bo psychika tez swoje robi.Ja nie wpiszę kiedy następna @ będzie bo sama niewiem.Szczególnie jak pisałam wcześniej mam nieregularne.Ja colę też piję mało słodyczy więcej będę musiała się odzwyczaic wiem że ciężko no ale jak chce się ładnie wyglądac to się wszystko zrobi.A mięsko nieprzepadam codziennie. Czasami zjem raz na tydzień a tak codziennie nie mam ochoty. malinowa1986 W Rossmanie można dostac testy owulacyjne?Bo u nas jest.A i ja kawy nie piję wcale nawet capocino czy inki i żyję.I nieciągnie mnie to. Judy28 no ale żeby iśc do endokrynologa to muszę miec skierowanie. A lekarz rodzinny zobaczy że dobry wynik to nie da skierowania. ratowniczka_medyczna 100 sztuk testów owulacyjnych za 9,90 się opłaca. A robiłaś już z zamówionego z ebayu? I czy trzeba miec tam konto? Jeśli możesz podaj link? Jesteś lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
sublima Ile masz lat twój mąż? Skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż za miesiac będzie miał 41, jestem z Białegostoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko te testy to sa te same co Lilu pokazala na zdjeciu. (9.90 liczone w funtach),jeszce nie robilam ,dopiero mi na dniach przyjda)nie jestem lekarzem,choc fajnie by bylo ,moje marzenie...ale moze kiedys sie wybiore na studia ,kto wie;).Jestem ratownikiem medycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
sublima A to jest z marca? Kiedy ma urodziny? Ja za parę tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Jak się kupuje bo widzę że pisze nie po naszemu język angielski.A ja troszkę tylko znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://scgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?RegisterEnterInfo tu sie musisz zarejestrowac(musisz miec karte do banku bo karta sie placi) kurcze nie wiem gdzie sie zmienia jezyk bo nigdy nie zmienialam..ale z tlumaczem google na pewno sobie poradzisz:) jak juz bedziesz kupowala to w test type -ovulation/fertility tests zaznaczasz a na dole wpack size-100 (lub wg uznania) klikasz buy now i dalej tylko klikasz w next(nastepne,dalej). przy pierwszej probie zaplaty wyskoczy okienko do zalozenia konta na paypal-latwiutkie to jest,mozesz tez wejsc na strone paypal i zalozyc je wczesniej,wtedy tylko podasz namiary do niego(haslo i login) i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bym chciała dać mu nietypowy prezent na urodziny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiuleczka a jak kupujesz wiecej niz jedną rzecz to jak jest z płatnościa??jak to zrobić te kup teraz kazdej rzeczy zeby koszt wysylki był jeden??wiem głupie pytanie ale zawsze kupowałam jak juz to po jednej rzeczy:)a tu mi się kilka podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiuleczka a jak kupujesz wiecej niz jedną rzecz to jak jest z płatnościa??jak to zrobić te kup teraz kazdej rzeczy zeby koszt wysylki był jeden??wiem głupie pytanie ale zawsze kupowałam jak juz to po jednej rzeczy:)a tu mi się kilka podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Masz już jakiś pomysł jaki prezent dac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa na pewno latwiej ,wiesz jak szukalam z ciekawosci na allegro to ceny sa mneij wiecej takie ze za 50 testów -50 zł ,zamawiajac na ebay(maja wysylki do europy) za 100 testów zaplacisz ok 45 zł (nie licze wysylki no ale moze wyjsc nawet i lekko ponad 50 zł..wiec i tak sie oplaca. ps chyba ze nie szukalam dokladnie i mzoe sa tez takie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjjj Staraczko Monisiu- jak to jest z tą temp u mnie cały czas jest 36,5 lub 36,6 dziś jest 12 dc. a cykle mam 30 dni. Mierzę 1 cykl i co jak bedzie OWU to ona wzrośnie? Czy jak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka, to faktycznie - źle kliknełam i myślałam, że za 100 testów musisz zapłacić 18 funtów. Ale dopiero teraz wykukałam. Faktycznie bardziej opłacalne, tylko pytanie ile liczą za przesyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina - wzrośnie w granicach owulacji (dzień przed, dzień po). Uwierz mi, zauważysz jak skoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa nie mam pojecia,pisze tam ze w razie wysylki do europy azji itd prosza o kontakt ze sprzedawca w sprawie kosztów wysyłki. jak chcecie to jak wroce z pracy dzis to moge napisac i spytac:)ale nie sadze zeby byly to jakies wielkie koszty bo to lekkie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka - Ja uwielbiam Europe:) teraz jestem tylko na sec, praca, praca, potem poodpisuje każdej z osobna:* i Was dokładnie poczytam, ale skrobiecie w szalonym tempie:D buźka! Ps. Mój mi napisał, że kupił pyusznie śledziki na obiad:D Ja wczoraj ugotowałąm ogórkową, także obiadek będzie po pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka ..ja sie juz mialam szykowac od godziny:P tak o 13 30 musze wyjsc ..pieknie zostalo mi 1.5 h:D a znajac siebie to 1 h tu posiedze i pojde jak kocmołuch hihihhihi porsze.e.......wygoncie mnie juz!!!!!!!!!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×