Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Hej dziewczyny! Dziś jest mój 31dc (zwykle 31-37 dni). Od niedawna obserwuję mój śluz (ok.2 tyg). Mam niemały problem z jego interpretacją Z tego co udało mi się zaobserwować to od 2 tygodni jest on biały, nieprzezroczysty i nierozciągliwy - tak jakby niepłodny, ale tydzień temu był z odrobinką śluzu płodnego ( przejrzysty jak białko jaja kurzego i rozciągliwy). Ta mieszanka śluzu była chyba tylko przez moment, bo tego dnia już jej nie zaobserwowałam, potem cały czas tak jakby śluz niepłodny, a dziś znowu pojawił się na chwile z domieszką płodnego śluzu.Jeśli chodzi o badanie szyjki to też jestem jeszcze laikiem ale wydaje mi się, że od 2 tygodni jest bardzo wysoko i zamknieta.Dodam, że mam cały czas dużo śluzu i jestem przed @. Może jest osóbka, która jest w stanie jakoś mi to poukładać w głowie, bo już sama nie wiem co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anitko z tego co się orientuję to w drugiej częsci cyklu miesiączkowego kobiety zazwyczaj jest albo sucho albo jest śluz niepłodny. Jeśli jest to biały śluz utrzymujący się przed @ to może(ale nie musi)to sugerować ciążę. Jak rozumiem staracie się teraz o bejbka? My (forumowiczki z tąd) urzędujemy teraz gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasmucona 11 dziękuję za odpowiedź :) Myślę, że ciąża też jest możliwa :) Mam taką nieśmiałą nadzieję na fasolcie :):):) Plany na powiększenie rodziny oczywiście są :) Planowaliśmy tak za rok, ale bierzemy pod uwage, że po tym jak sie troche zapomnielismy 15dc :p mogę być w ciąży. Tak sobie rozmawiam z moim przez ostatnie 2 tyg. i wniosek jest taki, że chcemy zostać rodzicami! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitko jeśli chciałabyś dołączyć do grona staraczek, dziewczyn które również starają się o dzidzię do jakiegoś czasu, znają się na sprawach typu śluz, temperatura, okres płodny itp..to proszę o napisanie meila na adres babiniec-2012@02.pl. Tam dostaneisz dalsze info:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damion
In tens, please (ten pound notes) http://www.smhv.nl/faq lovegra pills uk Greater access to pipelines would also reduce its spending on more expensive road haulage to transport some of its crude, the company said, as well significantly increase its exploration and production acreage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha81
Dnia 18.03.2012 o 09:28, malinowa1986 napisał:

Dzien dobry:) Lisaveta, szansa jest zawsze, tylko pamietaj, ze temp spada 2-3h przed przyjsciem @. Co tam u Was Dziewczynki? Mam zaleglosci w czytaniu, ktore wlasnie zamierzam nadrobic:)

Hej Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×