Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Cześc :) Wszyskie przed telewizorkami mecz oglądają :D ?? Ratowniczka - ja nie miałam wymiotów wcześnie bo dopiero od 7 tyg i wymiotowałam kilka razy, ale mdliło mnie nieraz całe dnie. A dzisiaj mam okropną zgagę. Powiem Wam, że mam jakieś przeczucia na chłopczyka, nie wiem czemu. No ale zobaczymy kto tam w brzuszku siedzi. ;) Witam Cię Klocki lego i gratuluję syneczka 🌼 No i powodzenia w staraniach, co prawda czytałam że się nie staracie ale jak anty nie ma to wszystko może się wydarzyc tak że trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
malinowa chciało ci się jeszcze piec ciasto? Jakie zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa- ja sie nie obrazilam :) Mam do was pytanie takie mozliwe ze troszke.glupie-ale serio nie wiem i wole sie.zapytac :) Czy juz sie zaczelo to wielkie EURO o ktorym sie mowilo? To juz teraz??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się odmeldowuję juz zasypiam nad książką:-( słodkich snów kobiety i owocnych staranek;:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to juz wiem...:) Dobranoc slodkich snow! Buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...boziu szlag mnie trafi.,.,tak sie napisalam,odpisalam kazdej i mi sie skasowało to... ( rycze) ale ok od poczatku: Staraczko Monisiu-skarbie nie łam sie ,bedzie wszystko dobrze !!! To duzy ,silny i dzielny chlopiec!!! :*:*:* sciskam Cie mocno i nie placz,bo jak do Niego pojdziesz zaplakana?nooo juz ,nosek do gory!!!Pamietaj jestesmy z Toba!!! Ps i nie rob mi ochoty na cistaka gdy ja zyje lisciem salaty:P Migotka-Pms sie objawia jak ciaza:) albo inaczej ciaza sie objawia jak PMs:)))) czekamy na male Migotkusiąeczko!! Klocki-witam Cie serdecznie i dziekuej rowniez za slowa otuchy i wsparcie:)) Twoja historia mowi ze nie mozna sie poddawac:)) Sublima mi czasami brakuje tego calego uczenia sie,serio;)) Malinowa ja sie prawie zakrztusialm jak przeczytalam dwie kreski:))) mysalam ze ciaza:) :P no to prosze sie nam wobec tego postarac szybciutko o Kafechrzesniaczke /czka Kroplelka....a swoja droga mojego francowatego malpiszonowatego hipopotama dalej nie ma...z juz 10 dni po terminie co do slatki z brokulów-ja kocham(kalafior ,brokuly,sloneczkik ,koperek,jogurt-dla szczuplych majonez:P Staraczka Monisia..napisze to co kilka stron temu innej naszej dziewczynce: jeszcze bedziemy sypaly kurwami na porodowce podczas 10 godzin boli;))) zobaczycie, ja nie wrozka ale wiem ze tak sie stanie!!!! Judy jasne ze mozesz-ale jeden warunek(chyba sie ze mna wszystkie zgodza) ze od dzis,nie ma Ciebie i Nas. tylko jestemy My:**** Osaaaaa wracaj!!!;) jak minelo popoludnie?:* Born no ponoc serce mamy sie myli:)) ajkies imiona juz macie ? Monika942 a Tobie bidoku co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nikogo juz nie ma,spoznilam sie.szkoda. zagladane jeszcze pozniej. gdybysmy sie juz dzis nie spotkaly to zycze wszystkim spokojnych i pieknych snów:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ukradłam mojemu M kompa, bo ogląda mecz;) Ja się założyłam, że będzie 0:0, a drugi wynik 1:0 dla Portugalczyków;) Mimo wszystko naszym kibicuję mocno:D Monika, co Ci jest z tym bólem? Może faktycznie kręgosłup??? Born - ale czas szybciutko leci, już minął miesiąc odkąd testowałaś:) Pamiętam bo w tym samym czasi emiałyśmy mieć WIELORYBA:):P Cieszę się, ze dobrze się jużczujesz:) Buziaki dla WAS:) Sublima - zdania są podzielone odnośnie tego Castaginusa i dupka, to myslisz ze nie laczyc? A Ty tez lykasz od 16 do 25 dc dupka? Nie rozregulował Ci nic? Ratowniczka:) hej:) Znam ten "ból" jak się skasuje;/ Ostatnio niechcący dalam odśwież stronę i wszystko sie skasowało;/ No a co z Tobą????? już 10 di po okresie na WIELORYBA, HIPOPOTAMA< MAŁPę i nic? A może jeszcze teścik jakiś kochana?;) mmm brokuły, uwielbiam sałatkę! wogole ja jestem salatkożerca;) A jadłyście kiedyś zupę porową? Dziś mi koleanka podsunęła pomysł:) Nigdy nie robilam i chyba nigdy nie jadlam. Podobno przepis prosty: por + serki topione kremowe 2 sztuki, woda i przyprawy wiadomo;) Spróbuję chyba:) Malinowa - ważne, że II krechy są! Trzeba działać, u mnie pokryły się II krechy testu owu z tym co powiedziala gin + z tym , że w terminie dostalam @ ;) Powodzeniaaaaaaa! Osa:) hej:) Jak tam? Niedługo zaczynamy nowe staranka, co?;) Monisia - a Wam takie wycieczki dofinansowują z pracy? Muszę szepnąc słówko na temat jakiś wyjazdów dyrektorowi regionalnemu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Może i kręgosłup.Jeszcze boli ale już mniej.Myślałam że będę musiała wziąśc tabletkę przeciwbólową ale jak narazie nie.A brokuły nigdy jeszcze nie jadłam.Jeśli chodzi o smak do jakiego warzywa jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
KropelkaRosy27 ja jadłam zupę porową u siostry i dla mnie jest w smaku taka sobie.Może tobie będzie smakowac. ratowniczka 10 dni już po terminie może jesteś w ciąży jak ci się zrobiło niedobrze.Zrób test. A mnie teraz boli żołądek ssie pewnie z głodu a niechce jeśc już o tej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika- Hmm ciężko porównać, dla mnie np bez dodatków, typu sól, np masło, czy w sałatkach óżn inne, jest bez konkretngo smaku;) Ale ja mam takie kubeczki smakowe, że coś musi być albo mocno słone, albo ostre itp;) No ogolnie brokuly są takie trochę kalafiorowate:P chociaż troszkę inne jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz zrobilam salatke:) Kropelka Rosy ja uwielbiam zupe porowa!!!! chociaz to bardziej taki krem.Ja podsmazam na masle pory,same biale koncowki,dodaje troszke bulionu i miksuje.Potem serki i przyprawy,mniaaam:) i Cebulowa tez uwielbiam.Te zupy zazwyczaj podaje z grzankami i maslem czosnkowym.Ogolnie lubie gotowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko no nie ma dalej wieloryba..hmm tescik mowicie...nawet nie mam,kupie przy okazji.. Malinowa no wlasnie nie ma małpy;/ Monika942..hmm ciezko porownac..to takie jakby kalafiorek ale troche zielenszy w smaku hihihi Migotka zupe z pora ostatnio kupilam i powiem ze mi nawet smakowala:) ale sprobuje wg Twojego przepisu:)) co do ciazy dziewczyny to chyba raczej nie bo ta moja temp tak skakala dziwnie(36.4,36.4, 37.1 itd,dzis np 36.9..)mysle ze mnie leb rozbolal od fajek bo sie wkurzylam bo okazalo sie ze znow do pracy nie ide..(nie ma to jak robic przez agencje..a przez nhs tak ciezko sie dostac;(),zaprosilam kolezanke,wpadla z dzieciakami..one sie bawily a my palilysmy fajki..i od nich mnie tez pewnie zmulilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A ja musiałam zjeśc teraz pół bułki wiem że późno ale za bardzo bolał żołądek ssał i przy tym pieczenie.Jeszcze nadal ssie i boli ale muszę do jutra wytrzymac no i mandarynkę zjadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ja jeszcze będę chwilę jakby co. Piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ale teraz kuje prawy jajnik ciągnie aż do lewego.Dośc mocny ból chyba się @ zbliża.Zobaczę jaka temp jutro będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ale teraz kuje prawy jajnik ciągnie aż do lewego.Dośc mocny ból chyba się @ zbliża.Zobaczę jaka temp jutro będzie.Normalnie aż się zwijam z bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doecia.
Ja jestem. mój ulubiony smak actimela to kokosowy i orange:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Miałam usg ginekologiczne i jest wszystko w porządku.Ja co miesiąc tak się męczę jak mam dostac @.Przed @ jestem drażliwa,chęc na słodkie lub kwaśne,ból dole brzucha cignący na lewo i prawą stronę,syfy na twarzy,ból ciągnący jak to powiedziec czuję jakby do odbytu i do nóg a i rozwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×