Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
lilu24 przecież nie będę podawać numery gg tutaj. Czy ty byś tutaj podała pewnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory az sie przez to cale zamieszanie nie przywitalam z nowymi kolezankami:)) witam Was serdecznie ,mam nadzieje ze dlugo staraczkami nie bedziecie bo testy pokaza 2 kreseczki tradycyjnie ode mnie po chabziu dla Nowych Kolezanek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no tym razem definitywnie zgubiłam klucze od śmiernika (taki pomysł admiistracja miała zeby chyba ukrócić grzebanie przez bezdomnych). no, tym razem to mój pan mnie zabije :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
**Lenka kochana rozumiem to.Podałam jakby ktoś chciał porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima...a co to jest ten Smiernik:D? hihihihi wlasnie przypomnialas mi,,musze dzis smietnik wystawic bo jutro zbieraja smieci. a o 6 mi sie nie bedzie chcialo wstac.💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lilu24 Jak chcesz to podaj na klasowym ja nie zmuszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika jest znana prowokatorka
na innych forach starankowych. zawsze rozwala tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lilu24 a ja napisałam że nie zmuszam jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :-) Laski co tu sie dzieje? Ciezko nadazyc za tym wszystkim. Wracam wlasnie z pracy i probuje nadrobic czytanie pol dnia na forum a tu jakies dziwne rzeczy :-( O mailach znikajacych tez kiedys pisalam, bo chcialam poogladac czyjs test jakis tydzien temu i nie bylo zadnego maila na skrzynce :-( Niestety nie moge caly czas sledzic topiku na biezaco, wiec jak mail lezy krotko, to nie zdazam go nawet zobaczyc :-( Kto to kasuje? Witaj Orzeszek! :-) ja mojemu zapodalam duzo witaminy C. Ponoc na ruchliwosc plemnikow jest dobra ;-) czytalam tez o czyms takim jak Maca. Ponoc poprawia ilosc, ale nie wiem czy faktycznie tak dziala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
**Lenka niereaguj na pomarańczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka masz wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka-orange
co to za forum jak każa do każdej pisze za plecami ? widzicie co monika robi, rozwala wasze grono :) ja znikam, pozostawiam pod rozwage co napisalam (i nie tylko ja) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co nie zmienia faktu
a mnie się wydaje, że Monika sama chce odrócić uwage od tego, że tutaj was ściemnia i wymyśliła 2 pomarańcze która tylko pisze że gdzieś tam czytała, ale linka nie wklei. sprytnie monika, ale na mnie takie coś nie działa. Ja już więcej nie będe wam pisać, żebyście miały oczy szeroko otwarte, zrobicie jak uważacie a ja poprostu dalej będe czasami czytała po cichu i dowiadywała się o metodach na zapłodnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczka-orange a ty nie musisz dodatkowo mącić, jeśli masz co powiedzenia co wniosłoby coś do naszego forum to napisz a jak nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka-orange
ja nie mące, napisałam że sie zmywam. to wasze forum i wy dajecie sie robic w bambuko, a nie ja. Napisalam co myśle i tyle. dowidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańcze jak coś wiecie to napiszcie, albo wklejcie linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejoo dziewczynki :) Kurde teraz odliczyłam, że @ mam dostać dzisiaj lub jutro :) miałam nadzieję, że nie dostanę bo nie miałam w tym miesiącu żadnego napięcia ale czuję, ze cycki zaczynaja boleć :( :( a miałam cichą nadzieję, że może jednak się udaaa :( no nic zobaczymy co będzie jutro.. Co do Moniki- nie wydaje mi się, że on to wszystko tak wymysliła. Czytam różne fora i wiem, że podszywy naprawdę potrafią byc bardzo sprytne..Monika by tego nie wymysliła :) ja lubię czytac jej wpisy- sa nieskładne, trochę dziwne ale jakoś tak zawsze mi trochę "humor poprawią" :) wiecie o co mi chodzi :) Lilu24- nie wpisuję się do tabelki póki mój we mnie nie skończy :p monika924- pisz tutaj o wszystkim tak jak my- o tym, że masz narośl, o tym że masz kłótnie w domu, o chłopaku- ja pisze o wszystkim :) I co z tego, że przeczytaja to podszywy i pomarańczki ?? JESTEŚ ANINIMOWA I NIKT CIĘ NIE ZNA Nie reaguj na to to się nie będą przyczepiać- jak napisze pomarańcza o tobie to ty napisz na całkiem inny temat do nas i już :) Nie widzisz, że dajsze sie prowokować jak dziecko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lilu24 niezwracaj na pomarańczkę i reszta też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
co nie zmienia faktu Pisałaś że ja rodziłam przez cc napisałam to pokaż gdzie to jest i co nie pokazałaś i kto tu mąci,ściemnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ŻonaĄcka dzięki. Ja idę na torta.Ktoś chce bo jeszcze zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - piszesz innym nie zwracaj na pomaranczke a za chwile sama ja zaczepiasz. wez sie uspokuj dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wytrzymalam i zrobilam test.... :) Jak jedna kreska, to negatywny, nie? :D :D Oj Lenka, chyba jednak jutro sie posikasz jak puszcze tekst o tamponach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×