Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Anitaaaaazuziiaaa
1,7 to przecież jest w okolicach 1,5 nie napisałam ze dokładnie tyle tylko że około. ja się na tarczyce leczę to taka zielona w tym temacie nie jestem, a ten endo do którego chodze leczyl mnie podczas ciąży wiec mam podstawy zeby mu ufac. teraz utrzymuje sie w okolicach 1,5-1,6 i jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy badaniach ( w październiku chyba) miałam TSH równe 0,95. Więc nie najgorzej. Miesiąc później spadło chyba na ok 0,8. Teraz to nawet nie wiem ile mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitaaaaazuziiaaa
Jestem zdania, że jak sie stara o dziecko i w ciąży należy to kontrolowac. Ja mialam ponad 2 i zaszłam bardzo szybko, roznie bywa. Dopiero potem mi te problemy wyszly i zaczęłam sie leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:przyszłąm na chcwile na komputer do kolegi:)mam dzis kupe roboty:(ale prawie ze wszystkim się uwinełam:) śabrinka kochan:)tak trzymaj:)jesteś bardzo dzielna:)tyle przeszłaś i mimo żre tyle przesłaś dalej walczysz:)żebym ja tak potrafiła to napewno byłoby mi lżej:) kropelko super było kochana:)powiem Ci ze z nim u boku calutka noc przespana:)jak nigdy:)ale oczywiście przed spaniem miłe chwile były:) ja dzis jeszzce dentyste mam...na samą myśl mnie trzęsie...na ale jak mus to mus... sorki że nie odp na wszytstkim:)ale dzis cały czas na pełnych obrotach jestem...może wpadne wieczorem:)a teraz dla każdej z Was kochane całusek i kwiatek:) 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale błedów narobiłam:(mam nadzieje że zrozumiecie tego mojego posta:)a to wszystko dlatego że pisane w pośpiechu:)na ja zaraz do domku i potem sadysta (znaczy dentysta)....jak go przetrwam to będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu, cieszę się, że Twój M już w domku. Na pewno oboje czujecie się lepiej, jak ta druga osoba jest obok:) Znam to :) Dentysty nie zazdroszczę, nie lubię, wolę chodzić do ginekologa niż do dentysty - serio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam słychać dziewczynki..?? ja usypiam.. kolejny dzien z rzedu chce mi sie spac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedź111222333
Witam Was ponownie! Jak już pisałam wcześniej dostałam okres 10 był bardzo słabiutki, bezbolesny, i innego koloru niż kiedyś i trwał tylko 3 dni jeden dzień przerwy i dzisiaj do południa znowu miałam dziwne plamienia.. a na te badanie beta hcg mozna isc jak sie ma "okres"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisaveta, ja też mam dzisiaj dzień przysypiania. Proszę o odpowiedż - tak, mozesz spokojnie iść i sprawdzić. To zwykłe badanie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa ja tak juz mam 3 dzien.. wczoraj ponad godzine spałam 2 razy.. przed wczoraj tez jakas byłam zmeczona bardzo.. a dzis wysiadam już.. zaraz sie chyba pójde zdrzemąc bo nie mam na nic siły.. a na jutro musze sie na 2 spr nauczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedź111222333
no to muszę już naprawdę pójść.. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o odpowiedź111222333 na betę możesz iść kiedy chcesz :-) Bada się z krwi. a co do dent czy gin, to ja wole chyba dentystę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dentysty czy ginekologa hmmm...... ja tam moge i tu i tu chodzic :) gim przesympatyczny pan a dentysta bardzo mila i delikatna pani :) i dodam jeszcze ze u dentusty zawsze lecze zeby bez znieczulenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też! :-) Jakoś tak wolę już to borowanie niż zastrzyk ze znieczuleniem :P (SADYSTKA ze mnie ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jeszcze raz wielkie dzięki :-) zajechałam sobie po drodze do rodziców coś przekasić - bo od wczoraj nic prócz kawy w pysku nie miałam juz mi sie słabo z głodu robiło. ale iczym prędzej do domu wrociłam chyba sobei na tą okoliczność strzelę kielicha:-) Za Was moje piękne aby sie wszystko co tu sobei planujecie spełniło w ekspresowym tempie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pysiuleczka8 tylko że ja już ćwiczę 3 tygodnie i nie widzę rezultatów.Jak spadnie to na drugi dzień przytyje.No chyba że brzuszki robię źle. Ja tsh miałam 3,67.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×