Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Dziewczyny ale nawet prywatnie czasem trzeba czekać kilka tygodni na specjalistę. Powinnam iść do endo na początku kwietnia na kontrolę. Nie chcę zmieniać lekarza, a wolne terminy do niej pod koniec lutego były dopiero na polowe maja :( więc będę wbijać się na krzywy ryj, może mnie przyjmie dodatkowo. A chodzę prywatnie :/ mam wykupiony abonament medyczny. Na szczęście nagłe przypadki przyjmują od reki, więc jak był problem to mnie od razu jakiś lekarz obejrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczynki męczę moją pracę mgr, mam już 19 stron :D Już mi się nie chcę, ale jeszcze małe poprawki i będę mogła jutro oddać 1 rozdział yupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pamietam jak ja pisalam swoja prace mgr ... tez mi sie strasznie nie chcialo ale jak juz zlapalam wene to napisalam za duzo stron i musialam potem skracac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka właśnie wczoraj przyszła mi rozpiska płacenia councilu. 1x65 i 9x 75 Mamy studio flat i jest tylko na męża bo jakby na nas 2 to council 2x tyle pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, czasami mi już się wydaje że @ przyszła, lecę do łazienki i nic, a plamienia nadal mam, na razie 2-3 kropki. Jajniki mnie bolą :/ Od razu po @ idę do gina niech zrobi usg i zobaczy czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam do domku, Boże jaka piękna pogoda. ;) A w ogóle to dzisiaj zauważyłam, że mi trochę brzuszek wybiło. Wyglądam trochę jakbym się za bardzo objadła. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi @ idzie jak drut. tak mnie zaczął kregosłup napie........ ze aż wyję . na moje oko rozkręci się za 3 dni :-(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Co tu taka cisza. Ja trochę pospałam z 1 godz może ciut więcej.A tu nadal się ziewa.Wiedziałam że dzisiaj prędzej czy później zasnę. Sabrina jak się czujesz? Co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Moniczka ja się zwijam z bólu:-((( tak mnie kręgosłup boli, ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka,dobrze ze uciełaś te pędziory,nowe mogą wybic się z innej strony,ale to troche potrwa,u mnie dosyc długo sie przebijały, ale wkońcu wyrosły ,i ładnie zakwitły!Ja już pofarbowałam, włosy i wyszedł mi fajny naturalny kolor:)wreszcie mogę iść do ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klocki lego mam chyba tylko pyralgine:-( już wszystkimi tabsami obczęstowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
sublima od czego cię boli kręgosłup? Może źle spałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi sie przypomniało-czytałam na necie że jak przed@boli kręgosłup to w tym cyklu napewno była owulacja,może faktycznie tak jest bo nieraz też tak mnie bolał że ruszyc się nie mogłam,anieraz zero bólu przed@!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupi znalazłam Ketonal (niewykorzystane zapasy po zabiegu) i mam jeszcze Polgram - ale to juz wymiatacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klocki lego do jasnej ciasnej pewnie że była owulacja tylko czemu nic z tego nie wyszło????????? znowu !! płakać mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już łyknełam Ketonal, Moniko to sie ta cholera zbliża. Odkad biore Duphaston mam cięzkie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ale może za szybko,sie załamujesz a co jak się udało?dopóki niema @to jes nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczonki :) 🌼 Co tam u Was słychać??? U mnie dzisiaj kolejny dzień urlopiku. Od rana zapieprz mam :P. Rano węgiel przywieźli, potem byłam z moim podpisać umowę z firmą wywożącą śmieci, zakupy, potem obiad - kebaby z knorra - taki smaczek nas naszedł :D. Umyłam 3 okna, wyprałam firanki, a jeszcze zostało mi 5 okien :(. Ale to już w przyszłym tygodniu umyję. Umyłam te w pokojach gdzie są najmniej "chodliwe" więc chyba jeszcze się do świąt nie ubrudzą :P. Cieszę się że dzisiaj taka piękna pogoda. A jutro muszę koniecznie wypucować auto, bo syf został w nim po zimie :/. Teraz idę sprzątać domek, później jak się uda, to przeczytam Wasze wypowiedzi i odpiszę ;). Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima, jeszcze nic straconego :-) Może @ jednak nie przyjdzie. Klocki, na jaki kolor farbowałaś? Ja moje farbowanie przełożyłam na jutro rano. Mój M twierdzi, że będzie mu łatwiej ;-) (bo to on będzie się bawił we fryzjera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jestem-Mulwika farbnęłam sobie na słoneczny blond, afajnie masz że Twój M ci farbuje,ja chodze do koleżanki ona mnie aja jej farbuje,swojego M bym niedopuściła do takiego zabiegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Mulwika marne szanse... wszystkie znaki wskazują na @ :-(( nic mi nie pociemniało, nie powiększyło się. Musiałam wziać gorący prysznic, pomogło albo to albo Ketonal jest mi troszkę lepiej:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Sublima, dopoki nie ma @, jest nadzieja. Ale jesli przyjdzie, to prosze nie zalamuj sie. Wiem, ze jest ciezko, ale wierze, ze w koncu sie doczekasz. Pozytywne nastawienie mimo wszystko jest najwazniejsze :* Ja dzisiaj to juz raczej z Wami nie popisze. Jade wlasnie na firmowa impreze integracyjna, wiec wejde dopiero jutro rano (aaaalbo i w poludnie:P ) Milego wieczorka zycze Kochane moje! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×