Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeszczetroszke

Jak zrzucic ostatnie 3 kg...? Pomocy. Ciezko:(:(

Polecane posty

Gość 9jc
jak wam leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lżejsza ale
w tym tyg mialam wciaz ochote na ciezkie zarcie i 3 razy mialam duze obiady- jadlam spagetti oraz pol pizzy. Reszta dni dosc skromne posilki i jeden dzien postny. Sadze ze spadla troche waga, poniewaz mam luzniejsze spodnie. Calkiem duzo ruchu na mrozie. nigdy-wiecej- Badz cierpliwa. Na razie moze jedz po prostu wg zasad MZ, a w dniach kiedy czujesz sie " nieglodna" i silna ograniczasz sobie mocno kalorie i jesz zdrowo. Takie dni odciazaja uklad trawienny, czujesz sie lekko i jakie 0,5 kg ubywa. Potem niby wraca ale nie do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Jeste juz teraz na "diecie mz" Mysle i jestem wrecz pewna,zeto najlepsza dieta na swiecie:)Naorawde ,bo w zasadzie mozna jesc wszystko tylko z glowa i najlepiej zaznajomic sie z kal.Co ile i wogole!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotleciki babiki
jeszczetroszke -malae pytanko co ciebie? Jestes zalozycielka tego topiku!????? tak? jeski tak ,to rozumien,ze juz schudlas te twoje 3-4 kilo! Nie pkazujesz sie wiec widze ,ze szybko ci poszlo!!!! Pochwal sie,a moze masz tylko slomiany zapal?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maddie

Ja też się pół życia próbowałam tak odchudzać, żeby nareszcie jakieś efekty były. Teraz dopiero odkryłam catering dietetyczny warszawski dzień pana Gesslera i jestem bardzo zadowolona z efektów. Ale to musicie same spróbować, bo to się tak wydaje, jak się mówi, że super efekty, ale trzeba samemu przetestować, bo warto. Jedzenie duże, jest go sporo i naprawdę smaczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×