Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bierzmowana

Tylko pieniądze czy jeszcze prezent?

Polecane posty

Gość Bierzmowana

Hej otóż mam 16 lat i zostałam chrzestną, kase do koperty dadzą mi rodzice bo przecierz nie zarabiam jeszcze na siebie, ale mój problem polega na tym, że moja mama mówi, że dam same pieniądze i pamiątkę, bez żadnego prezentu. I ja sie zastanawiam czy to dobrze? Chyba głupio tak żeby chrzestna nic nie miała, tylko samą kopertę nie? Co wy myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bierzmowana
Chrzestna kupuje właśnie tą białą szatke. Ale jestem chrzestną dzecka siostry mojej mamy, i miedzy nami są stosunki bardzo takie nieoficjalne(nie wiem jak to nazwać) wiesz nie ma jakiegoś takiego "ą" "ę" czy coś tylko normalnie( nie wiem czy rozumiesz) i oni poprostu wiedzą że jakby jestem jeszcze dzieckiem i Alicja stwierdziała że sama kupi sobie tą szatke. Znowu niechce wyjść na głupią jak wszyscy goście będą coś mieli a ja nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że nie masz się czym przejmować. kasa sama w sobie jest już prezentem, a jeśli już koniecznie chcesz coś kupić, to może jakieś dobre wino z zastrzeżeniem, że ma doczekać 18stki malucha? :) to jest dopiero fajna rzecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka12345
ciekawe i praktyczne i co najwazniejsze niestandardowe prezenty kolorowe dvd z nadrukami ---OGROMNY WYBÓR ...PIĘKNE PŁYTY www.gadzeto.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×