Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...... ........

Najpiękniejsza - Seweryn krajewski na pierwszy taniec?

Polecane posty

Gość fioletowe irysy
Moim zdaniem nie pasuje... To jest piosenka o dziewczynie ze smutną przeszłością i o tym, co mężczyzna powinien zrobić, żeby dać jej trochę szczęścia. Ja nie chciałabym, żeby na moim ślubie ktoś śpiewał, że zostałam kiedyś zraniona i okłamana... To smutna piosenka, nie ma tu przecież szczęśliwego zakończenia, nie jest powiedziane, że ten mężczyzna się zjawił i ją uszczęśliwił... Ps. Kocham piosenki Krajewskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...... ........
Masz rację, ale czytałam pod filmikiem komentarze i wiem, że wiele ludzi ją wybrało. Także chciałam zapytać, bo tekst nie jest do końca szczęśliwy. A co jeszcze Krajewskiego mogłoby się nadać prócz Wielkiej miłości? nie chcę jej, bo na ostatnich dwóch weselach w rodzinie była wielką miłość także będą ci sami goście i nie chcę tańczyć do tego samego. Podoba mi się też piosenka Kindla - z kimś takim jak ty czy Magiczne słowa, ale są to piosenki według mojego narzeczonego niskich lotów... mimo, że słowa o miłości. Więc sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe irysy
A "Niebo z moich stron"? Piękny tekst, walczyk, można ładnie zatańczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe irysy
Tak teraz sobie pomyślałam... Ludzie chyba wybierają tę piosenkę, bo w tekście pojawia się fragment o białym welonie, a tu automatycznie kojarzy się ze ślubem. "Windą do nieba" też nie jest piosenką o szczęśliwej miłości, a przecież jest bardzo popularna jako utwór wybierany na pierwszy taniec, bo "już mi niosą suknię z welonem" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale.....
dalej jest.... "mój piękny panie, ja go niekocham".... i jak może się czuć dopiero co poślubiony mąż?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...... ........
Biały welon dla mnie jest oczywisty, że nie, ale tutaj to raczej ja rozumiem ten tekst, że kiedyś dziewczyna była nieszczęśliwa, ale wreszcie odnalazła tego jedynego i wyszła za mąż i jest szczęśliwa. Ale rzeczywiście fragment o nieszczęściu niezbyt się komponuje z weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe irysy
Trudno wiedzieć, co autor tekstu miał na myśli ;) Jak pierwszy raz w życiu słuchałam tej piosenki, to wyobrażałam sobie, że dziewczyna została mocno zraniona, teraz jakiś mężczyzna zainteresował się nią, ale nie wie, jak się do niej zbliżyć, bo ona boi się nowego uczucia... I moim zdaniem tu (jeszcze) nie ma szczęśliwego zakończenia. No ale raczej to smutna piosenka, tu się zgadzamy. A może jeszcze "Słowo jedyne - Ty"? Matko, jakbym ja usłyszała takie wyznanie, chyba serce pękłoby mi ze szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dlaczego ale
mi się skojarzyła ta piosenka tak, że ta dziewczyna jest w ciąży z innym ale ten ją kocha i to ten co ją kocha to ma iść do matki, kupić pierścionek bo tam coś jest o złych spojrzeniach ludzi czy coś podobnego. mi sie taka historia w głowie ułożyła (a też uwielbiam piosenki krajewskiego :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe irysy
Ciąża... hmm kto wie, może i faktycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graboska
ja bede miala dwie obraczki zespolu time

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×