Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość syn rodzicielski bokser

Syn uderzył mnie a potem swojego ojca!!!!

Polecane posty

Gość syn rodzicielski bokser

Syn uderzył mnie a potem swojego ojca!!!! Co jakiś czas między mną a synem są awantury. Do szału mnie to już doprowadza. Co jakiś czas w nerwach wypominam synowi że nie ma żadnych znajomych, że źle się uczył w szkole, że jest nieudacznikiem, że marnie zarabia(1500 złotych) jak na chłopaka który ma 22 lata. Dzisiaj ja i mąż nie wytrzymaliśmy bo syn powiedział że dał nam w tym miesiącu 600 złotych plus 500 złotych zapłacił za czynsz, kupił sobie nowe spodnie, swojego ulubionego placka a potem zamówił sobie pizze i na dodatek idzie do lodówki i zabiera się za ch Ja i mąż zdenerwowaliśmy się i powiedzieliśmy synowi żeby oddał pieniądze za serek topiony który zjadł a on zaczął się drzec że daje nam na to pieniądze. Uderzyłam go w twarz, on mnie odepchnął, potem podszedł mąż mu oddac za mnie a syn uderzył go z pięści. Na ojca się drze że jest na bezrobociu, na mnie się drze że ja też nie szukam pracy jakby idiota nie wiedział że nie ma pracy. Co prawda mój mąż też życiowy nieudacznik może dostałby jakaś prace, ale kobiecie jest trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy obaj nie pracujecie i czekacie az syn popalci rachunki i narobi zakupow? ciesz sie ze w ogole idzie do pracy, bo sa tacy co w ogole nie robia i czekaja az mamusie daja pod pysk! a 1500zl to wcale nie malo! niektorzy nawet tyle nie maja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn rodzicielski bokser
Racje mieli moi rodzice bym nie wiązała się z ojcem swojego "syna" po tym co zrobił jako już nie uważam za swoje dzecko. Rodzice i rodzeństwo mówią mi że powinnam była usunąc ciąże. Mój bratanek, bratanica i siostrzenica nawet się do niego nie odzywają chociaż razem do podstawówki, gimnazjum i technikum chodzil do jednej klasy. W podstawówce miał jednego kolege, w gimnazjum też jednego a w szkole średniej tylko dwóch. Rodzice męża też nie byli zainteresowani swoim wnukiem. Mojego syna nikt nie chciał i wszyscy mieli racje, teraz mam takiego gnoja, który stara się dawac jak najmniej do domu a idzie do lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2anet
to nie oni sa nieudacznikami tylko TY prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxx........
0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotyczna prowokacja........
z trojga osob w domu jedna pracuje i jest w dodatku uwazana za "najslabsze ogniwo". A ta bezrobotna matka pisze o tym na kafe? Ciekawe kto zaplacil za net? Nie mowiac o komputerze..? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn rodzicielski bokser
Do domu na wyżywienie daje 600 złotych. Oprócz tych 600 złotych płaci 500 złotych za mieszkanie? a gdzie prąd, a gdzie gaz, a gdzie telefon? a gdzie woda? powie mi że reszta go nie interesuje. A komputer my synowi kupiliśmy kilka lat temu, już za to powinien nam byc wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotyczna prowokacja........
za 500 zl wynajmie pokoj w studenckim mieszkaniu, a 600 zl zostanie mu wtedy na wyzywienie, ale jedynie samego siebie. A szanowne domowe nieroby zostana ze swoimi prowokacjami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn rodzicielski bokser
Takie coś o nieróbstwie możecie powiedziec mojemu pseudo mężowi by ruszył tyłek za pracą. Moja sytuacja jest inna, jestem kobietą a dla kobiet w moim wieku jest mało ofert. I tak twierdzę że mój syn nie miał prawa tak się zachowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2anet
co za głupia baba syn debil?? ciesz sie kretynko ze on was nierobów utzrymuje co go obchiodza rachubnki wystarczajaco na was daje zostaje mu 400 zł idiotko a za co on ma reszte oplacic sama jestes oferma zeby tak zerowac na dziecku i jeszcze od neiudacznikow mu ublizac wstyd on powinien was codziennie lac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotyczna prowokacja........
nie, to prowokacja. Nie ma takich rodzicow. Bo jesli sa tak wredni i zeruja na wlasnym dziecku, to nie sa na tyle inteligentni by neta obsluzyc. Tacy juz by pili denaturat i ledwo na oczy widzieli... To jakis malolat (malolata) sie bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mówisz o moim synu który nie uczył się a teraz pracuje i zarabia marne grosze, wdał się w swojego ojca który też całe życie przynosił do domu grosze a później został zwolniony i do tej pory nie znalazł sobie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×