Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bonjourrrrr*

Skad klikacie - z pracy czy z domu? Jeśli z domu,to co w tym czasie robią wasze

Polecane posty

Gość bonjourrrrr*

dzieci i w jakim sa wieku??? Moje maja po 2,5 roku i bawia się teraz w swoim pokoju. A ja siedze i sie zastanawiam, co z nimi porobic. Totalnie nie mam pomysłu na wspólną zabawę.... Jak jest u Was? Bawicie się z dziećmi??? Dużo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurra domoowa
Hej ja też mam dzieci w tym wieku, dwóch synów. Teraz śpią i głównie wtedy korzystam z kompa, no chyba, że muszę coś pilnego zrobić to wtedy korzystam z czasu, gdy sami się bawią, latają z samochodami i nie zwracają na mnie uwagi. Co robić? Też mam te dylemat, najlepiej wyjść na dwór i pochodzić na świeżym powietrzu, moje dzieci są zachwycone jak mogą być na dworze - nieważne, czy sanki czy spacer (u nas akurat nie ma śneigu). A tak... zwykle bawimy się klockami, pomagają mi w pracach domowych, czytamy książki. Przez większość czasu jednak sami sobie organizują zabawy a ja w tym czasie robię porządki, obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
ja jestem w pracy:) Ale jak zostaję sama z córką to w ogóle lapa nie odpalam. Idziemy na dłuugi spacer, gotujemy obiad, układamy z klocków zagrodę dla koników. Czasem puszczę jej Krecika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też z pracy dzisiaj internet w miare normalnie u nas funkcjonuje, wiec moge was poczytać 2 dni w pracy nikt nie mógł odpalić nic jak jestem z młodym w domu to kompiuter stoi nieużywany, chyba, ze pilna potrzeba i czasem na urlopie jak młody już śpi wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z domu, mała teraz śpi
ma 2 lata. A może by sie Twoim chłopcom spodobała muzyka? jakieś bębenki,trójkąt, mały keybord- moglibyście raze brzdąkać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja klikam z domu syn 11,5 miesiąca obecnie śpi już od 11 :) Co do zabaw to może jakieś robótki ręczne masa solna albo jakieś robienie ptaszków i innych rzeczy z papieru Mi się to sprawdzało jak pilnowałam dzieci w takim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łehehehe
słucham? nie bardzo rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×