Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 28latek............

zycie ze stulejka POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość 28latek............

witam wszystkich. wyczytalem wczoraj w necie o stulejce....slyszalo sie o tym ale nie wiedzialem o co do koncz chodzi...wczoraj doczytalem i ogladalem zdjecia w necie i okazalo sie ze to mam. polega to na tym ze w stanie wzwodu skora na czlonku ne nagiaga sie tzn nie zchodzi az do zoledzia. mnie nie schodzi , schodzi tylko kawalek ale nie do samego zoledzia. czy ktos tez tak ma???? mnie to nie przeszkadza ani w seksie ani w masturbacji,,,,ale glupio sie teraz z tym czuje jak wiem......czy to sie operuje??? moja zona nic ie zauwazyla bo bylem jej pierwszym i pewnie mysli ze tak musi byc!!!!!1 PROSZE O POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadborowy
wielka rzecz stulejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam nie rozumiem
Uffff, a gdzie żeś ty się uchował ????? Nigdy nie widziałeś u innych ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28latek...........
chcialem poznac opinie....czy to trzeba operowac?????mnie nie przeszkadza......bzykac moge............ma tak ktos jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28latek...........
ale na dobra sprawe to mi w niczym nie przeszkadza, bo troche to mi sie naciaga ale nie do samego zoledzia ale tak w polowie, nie czuje bulu przy seksie....jest sens cokolwiek z tym robic>>>>>>?????????????/chyba ze beda lepsze odczucia,,,ale ja mam super odczucia, zawsze dochodze i nie mam problemow z erekcja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awawaw
ale tobie podczas zwodu skora poprostu sama z siebie nie schodzi czy nawet nie mozesz do zoledzi jej reka sciagnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam nie rozumiem
A loda ? Jak ona robi ci loda ? Przecież twój fiut nigdy nie myty musi capić jak stary cap :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28latek............
jak nie stoi to sie naciaga do zoledzia.......a jak stoi to sama sie nie sciaga, jak naciagam to tak do polowy schodzi a dalej sie nie da bo jakby ta dkora byla za waska....wychodzi glowka tylko taka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........000......
j a tez tak mam i zyje.....ruchac moge......nic mni nie bili.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź do lekarza. Naprawienie tego to prosty zabieg po którym wychodzisz od razu do domu. Chyba że się bardzo boisz to próbuj naciągać. Po jakimś czasie skóra powinna się poddać i schodzić do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28latek.......
tak do lkaza to wstyd troche i na pewno jakies rana bedzie , co moja na to powie???glupio tak.....to wnioskuje ze normalnie jak staje to ta skora powinna sama sie zsuwac???? sprobuje naciagac.....jakis czas moze pomoze,a jaki lkekaz ewentualnia??co onrobi nacina??skore....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28latek.......
ale naciagac jak stoi..................bo jak nie stoi to sie da naciagnac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taj- jak stoi. Ale lepiej pójść do urologa i po prostu powiedzieć że masz stulejkę. Zabieg polega na usunięciu nadmiaru skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28latek.......
ale czy to jest problem jak sie to ma????mnie osobiscie to nie przeszkadza.........a jak wyglada taki zabieg......pozbyl sie ktos tego bez zabiegu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28latek.......
czyli urolog bedzie ciol.............skore i z tydzien z opatrunkiem???czy to jest konieczne czy nie.....???????????bo teraz sam juz nie wiem co robic???? a wam zawsze sama ta skura schodzi.....mialem kiedys partnerke co miala juz kilku partnerow i nie mowila ze jest cos nie tak, chyba by widziala roznice....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy o ile za dużo skóry masz. Kobietom raczej się to nie podoba no i higiena... Chociaż mówisz że ma miękkim daje się ściągnąć całkiem to umyć masz jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28latek.......
umyc jest jak i tak wlasnie myje a jak stoi to do polowy sie naciaga ale nie sama.....moze jak potrrenuje troche to da rade....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama to się nie ściąga i mi. Ale ręką normalnie mogę ściągnąć do końca. Znajdź fotkę podobnego i wklej. Może jakaś laska ci powie. A i zabieg chirurg robi na miejscowym znieczuleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z duzym przyrodzeniem
stary dupa do wanny gorąca woda tylko taka żeby ci skóra z jajek nie zlazła, mydełko i ściągasz skórę do oporu...pęknie i zejdzi ze dwa dni nie bzykaj panny niech ci skóra się zagoi i po kłopocie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie
Najpierw idź do urologa. To żadna hańba. To lekarz od tych spraw. Potem otworz słownik i pisz bez błędów. :-) A tak z drugiej strony, to skoro Ci to nie przeszkadza (ani Twojej żonie), to po co chcesz coś zmieniać? Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki jeden ziom :P
jak ty stary na recznym jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e378
ja mam 20 lat i tez mam stulejke, przy wkladaniu na poczatku mnie boli troche ;/ musze sie zapisac w koncu do urologa chodz troche sie tego wstydze.. slyszalem tez ze sa domowe sposoby usuwania stulejki ale nie wiem jak dokladnie wie ktos moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×