Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiektywnie o prawiczkach.

prawiczki sami pozbawiają się szansy na związek nie robiąc kroku do przodu

Polecane posty

*BLE BLE* "szalom" Czyżby jakieś wpływy Żydowskie czy to tylko tak a propos tego "mieszania się'? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee chcialem tylko sprawdzic jak zareagujecie a po za tym nudzi mi sie juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy pieprzycie głupoty
Elo wam ludzki tak mi sie przypomniało jak jeszcze byłem z tą swoją to kobiety jak kogoś mają to stają sie takimi małymi dziewczynkami czasami i trzeba je wtedy tak traktować. Z resztą w kobietach nawet dorosłych to dużo pozostaje z takich dziewczynek które od nas facetów oczekują wsparcia psychicznego szczególnie. Ze jak ona mędzie miala gorszy dzień i będzie marudna to ty się tym nie przejmiesz i się z nią nie pokłucisz tylko olejesz jej głupoty ,ale jednocześnie będziesz przy niej. Dlatego też prawiczki ty wy musicie inicjować to facet musi być ten opiekun ,a kobieta ta malutka ...a wy się chcecie ustawiać w roli biednych małych chłopców ,a takich kobiety nie chcą ..co najwyżej jako kolegę ,ale facet musi być ponad kobietę ...a nie pod nią. Taka mała rada ..po prostu poczujcie się tymi opiekunami jak ojciec nad córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Zdrajczyni rasy" Trzeba być otwartym na nowości, a nie obracać się tylko w swoim towarzystwie. "Obecnie... Czyli tym Aryjkom to się zmienia w zależności od nastroju... To nie wróży dobrze wierności" Kalasz dobre imię Aryjek! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuxedo
Prawiczki. Chcielibyście być z dziewczyną z którą zapoznałaby was wasza mama ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym takiej dziewczyny raczej nie chcial bo poczul bym sie jak kompletny nieudacznik ktoremu mamusia musi zalatwiac nawet dziewczyne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Trzeba być otwartym na nowości, a nie obracać się tylko w swoim towarzystwie." Czyli niektóre Aryjki same podkładają się nie tylko Aryjczykom? A jak to jest z tą konkretną? :D "Kalasz dobre imię Aryjek! " Proszę o wybaczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*BLE BLE* "ja bym takiej dziewczyny raczej nie chcial bo poczul bym sie jak kompletny nieudacznik ktoremu mamusia musi zalatwiac nawet dziewczyne" Oj tam, w dawnych czasach to rodzice wybierali przyszłych małżonków i nikt się nie czuł nieudacznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy chodziło o kasę, a tu jest co innego. Mama mu chce pomoc, bo sam nie umie zapoznac dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuxedo
Prawiczki są wierni sobie i nie opuszczą się do śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby mama mnie zapoznała z takim skrzyżowaniem Bellucci z Cardinale to moze bym sie zastanowił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale moja mama i tak by tego nie zrobila bo chyba ma gdzies czy sobie znajde kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Czyli niektóre Aryjki same podkładają się nie tylko Aryjczykom? A jak to jest z tą konkretną?" Aż mnie ściska za serce jak tylko pomyślę, że możesz nie być Aryjczykiem, ale z drugiej strony skupiasz w sobie wszystkie najlepsze cechy rasy Aryjskiej, więc w Twoim wypadku można się podłożyć- oczywiście w celu odpokutowania swoich niecnych występków. "Proszę o wybaczenie" Muszę się nad tym głęboko zastanowić... ...ok już, wybaczam Ci. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*BLE BLE* "looooser - masz 27 lat i laski nie masz a ty liczysz na super lacse" Mało tego, ona ma nadzieję, że sama do niego przyjdzie i będzie się starać o jego względy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym chciał mieć obojętnie jaką, to bym miał. A chcę właśnie super laskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
looooser - to zycze ci takiej :) ja nie licze na taka przynajmniej narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Looooser "Jakbym chciał mieć obojętnie jaką, to bym miał." Oczywiście, nikt w to nie wątpi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Aż mnie ściska za serce jak tylko pomyślę, że możesz nie być Aryjczykiem, ale z drugiej strony skupiasz w sobie wszystkie najlepsze cechy rasy Aryjskiej, więc w Twoim wypadku można się podłożyć- oczywiście w celu odpokutowania swoich niecnych występków." Ja? Najlepsze cechy rasy Aryjskiej... masz na myśli nieumiejętność rozmowy, nietowarzyskość, nieznajomość miasta, lęk przed relacjami intymnymi? W takim razie jakim cudem Aryjczycy przetrwali? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuxedo
co to za pieprzenie o aryjczykach ? naprawdę macie coś z głowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×