Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiektywnie o prawiczkach.

prawiczki sami pozbawiają się szansy na związek nie robiąc kroku do przodu

Polecane posty

Gość obiektywnie o prawiczkach.

zbyt szybko się wycofują, wprowadzając w zakłopotanie kobietę. Ona nie wie czy ma czekać aż facet zrobi coś w kierunku ich przyszłości czy nie. Najczęściej taka kobieta po pewnym czasie szuka sobie zastępstwa, bo dość ma czekania aż prawik zdecyduje się działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Prawik
Dupna opinia. Co to znaczy wycofują się? Zacznijmy od tego że ja nie mam się z czego wycofywać. Z żadną dziewczyną nie jestem w jakiejś korelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywnie o prawiczkach.
Super Prawik Może nie wycofują się ale nie robią kroku do przodu, czyli stoja w miejscu i czekają aż sprawa sie sama ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romeo.......
mamy sie starac o jakas wyruchaną kurrwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre dobre dobre dobre
raczej trudno robic krok do przodu jak sie ma przed soba betonowa sciane albo gore lodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna kobieta nie leci na
prawiczków bo to brzydale, głupki i frajerzy którzy z domu wychodzą tylko po gazetę :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaskudnyBrzydal
Właśnie że mniejszy % prawiczków stąd wychodzi z domu tylko po gazetę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku to jest tak że ja nie mam minimalnego wyglądu niezbędnego do wchodzenia w związki i nie osiągnełem minimalnej wielkości penisa niezbędnego do dobrego seksu. I tak tracę trylko beznadziejny seks. Bardziej by mi zależało na mizianiu i wspólnych rozmowach i poczuciu że komuś się moge jednak podobać że sprawiam komuś swoją obecnością. Wtedy podniosła by się mioja samocena czułby,m sie bardziej wartosciowym czlowiekiem nabralbym troche szacunku do siebie i uwierzyl ze moge cos jeszcze z tego zycia wyrwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa taki jeden
"Właśnie że mniejszy % prawiczków stąd wychodzi z domu tylko po gazetę. " nieprawda wychodze jeszcze po zakupy dla mamy do pracy i na uczelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywnie o prawiczkach.
yyughiuh związek to nie tylko seks, ale pomoc, zrozumienie, rozmowa, itp. czułości i przytulanie mógłbys mieć na co dzień jakbys sie nie zamykał w swoim świecie. jesteś jednym wielkim kompleksem, a musisz sobie uświadomić, że mały członek czy niski wzrost to nie jest przeszkoda, na pewno gdzies na Ciebie czeka kobieta, która pokochałaby Ciebie takim jakim jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa taki jeden
"na pewno gdzies na Ciebie czeka kobieta" Kocham te haselka :D Ta moja kobieta chyba mieszka w chinach i nazywa sie Kyoto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywnie o prawiczkach.
aaaa taki jeden bo tak jest. na świecie jest pełno samotnych kobiet, które wcale nie szukają sobie modeli, tylko normalnych facetów z którymi stworzą związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież jest też wiele dziewczyn o wzroście 150, nieatrakcyjnych, nietowarzyskich, cichych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa taki jeden
"bo tak jest. na świecie jest pełno samotnych kobiet, które wcale nie szukają sobie modeli, tylko normalnych facetów z którymi stworzą związek." Mam rozumiec by jezdzic po calym swiecie i szukac cichej zamknietej w sobie introwertyczki? :D dobre jeszcze jakbym mial 20 lat to moze i bym w to uwierzyl ale blizej mi do 30 juz :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywnie o prawiczkach.
Looooser masa jest niskich dziewczyn i to niekoniecznie nieatrakcyjnych i zahukanych. i na pewno niski czlonek nie skresla faceta, nie każda przecież leci na murzyńskie penisy. także Wasze kompleksy są zupelnie bez pokrycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywnie o prawiczkach.
aaaa taki jeden nie rozumiesz, nie trzeba jeździć po całym świecie, można znaleźć na miejscu kobietę która zaakceptuje Twoje wady i zalety, przecież nikt nie jest idealny, nie można się zamykać na świat i ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa taki jeden
ciekawe gdzie w swoim srodowisku albo juz zajete albo niezainteresowane :D nowych ludzi nie poznaje bo jestem niesmialym aspolecznym typem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie Wasze kompleksy? Kompleksy ma każdy, nawet jak jest piękny, bogaty itd. Ja np. nie mam ich dużych, jak to normalny człowiek i czekam na miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywnie o prawiczkach.
aaaa taki jeden pewnie już zakończyłeś edukację, ale na pewno pracujesz, więc tam nikogo nie ma? żadnej kobiety godnej Twojego zainteresowania? a jeśli nie, to dla introwertyków świetne są portale internetowe, fora dyskusyjne czy czaterie. poza tym nawet na co dzień jak gdzieś wychodzisz to masz kontakt z ludźmi, zawsze jakaś głębsza znajomość może się rozwinąć z niepozornego zagadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywnie o prawiczkach.
Looooser A jakie są Twoje kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa taki jeden
w pracy mam kobiety w wieku mojej matki lub troche mlodsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywnie o prawiczkach.
aaaa taki jeden poza pracą też są ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka prawidłowość, że te wiele zwłaszcza bardzo niskich dziewczyn szuka wysokich facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa taki jeden
"poza pracą też są ludzie" No sa i co do kazdej laski mam zagadywac? to zostane posadzony ze jestem zbokiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywnie o prawiczkach.
Grzeslaw tak to prawda, kobieta raczej szuka wyzszego partnera, ale na pewno sa kobiety ktore zaakceptuja kogos równego sobie, a nawet niższego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mało inteligentnego, czy za brzydkiego się nie uważam, także nie mam prawa narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywnie o prawiczkach.
aaaa taki jeden nieprawda, kobiety lubia być adorowane, trzeba po prostu pamietac o dwoch zasadach: nie być zbyt nachalnym i zbyt wulgarnym w swoim zagadaniu/podrywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×