Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bambusikk

usypianie dziecka - pielucha tetrowa dobra na wszystko

Polecane posty

Gość Elalala87
Każde dziecko jest inne. :) Akurat my dajemy do spania pieluchę do tulenia i jest wszystko dobrze, mamy akurat superro mini bambusowe, ta tkaninka dobrze oddycha i nie nasiąka nam zapachem (ulewania radości). A co do usypiania z pieluchą, dużo połoznych to poleca, takie wtulanie się jest dla niektórych dzieci naturalne. Tetra faktycznie nie wygląda za dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
ja bym się jednak trochę bala. w sumie i kolderką mozna się udusic ale... ja mojej nie przykrywam np pod szyje,tylko do pasa i nigdy nie dawalam pieluchy. osttanio mojej kolezanki syn mało co by się nie udusił. ona robila cos w kuchni,on w łozeczku spał ale cos ją tkneło i zajrzala do niego. i mial cała twarz zakrytą pieluchą choc wcale mu nie zakrywala,sam s ię jakos nakrył.odkryla mu ta pieluche a on zaczał kasłac,łapac oddech,,jakby przez kilka min nie oddychał. tak wiec ja nie daję pieluchy. z moją straszą lezałąm w łozku tak długo az usneła,potem jak byla wieksza to juz np 15 min i dalej sama lezała. młodszej daję cyca na b. wygodnym fotelu na ktorym mozna takze spac,mam juz przygotowane poduchy,podgłówki itd:)wszystko wyliczone i odmierzone tak zseby było mi wygodnie połleżec i tak lezymy az zasnie.nieraz i ja z nia zasypiam na tym fotelu. potem przekladam do łózeczka i spi z poł nocy albo do rana. pieluchy tetrowej w zasadzie prawie wogóle nie używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe, znam faceta 22letniego co spi z pielucha.......porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważaj wifigdańsk żebyś dziecka cycem nie zadusiła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheNieosiagalna
No a ja tu weszłam wlasnie bo zauważyłam ze moj 4 miesięczny Antoś wlasnie ciągnie ta pieluchę na Twarz i śpi ja sie boje ze sie udusi :-/. Coprawda mały sam usypiał w łóżeczku , śpiewał sobie jakies głoski i spał ale od pełnego czasu domaga sie czegoś i nie wiedziałam czego aż zauważyłam w dzien na drzemkach te pieluchę . Muszę mu dawać bo silny jest i ciągnie na buźkę kołdrę a to jest niebezpieczne nawet gdy jest założona pod materac z obu stron:( Mam naszczescie system Agel ktory reaguje na brak oddechu ale i tak ehhh. Zeby zobaczyć sama sobie pieluchę założyłam na twarz i ciężej sie oddycha a on wlasnie na Twarz cała ja sobie zakłada. Smoczka nigdy nie chciał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheNieosiagalna
A co do czystośc****eluszki zmieniam ja co karmienie na nowa bo jakoś sie brzydzę dziecku brudna od mleka zostawiać wilgotna miejscami . Moze to dla tego ze on je z butelki i leci mu z buźki jak je no i ulewak z niego. Te pieluchy z zapachem fuj . Ponosiły pod pacha polały mlekiem z cyca przecież taka Pielucha jak sie przyklei do dziecka to juz sie nie odklei :D obrzydlistwo jak nic. To samo co wsadzić zupę zamiast do blendera to do gemby porzuć wypluć na łyżkę i dac dziecku :-/. A potem leczyć plesniawki i afty i sie dziwić czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patus300
do ruda małpa i mama 86 Trochę jednak chamskie to co piszecie. Kazda matka chce jak najlepiej dla swojego dziecka. Moj synek ma straszne kolki i wiem jak się serce kraje gdy płacze. Popieram, żeby nie przesadzać, ale decydując się na dziecko, każdy powinien wiedzieć, że mimo iż jesteśmy najszczesliwsze na świecie to jednak to jest również poświęcenie. Mój szkrab też ma smoka i pieluszke do spania, bo to mu pomaga przy bólu brzuszka i zrobilabym wszystko, żeby mu ulżyć. Moim zdaniem wszystko, ale z umiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość matka desperatka

:classic_wacko:Każde dziecko jest inne sama mam dziecko które mimo prób na różne sposoby zasypia tylko na rękach z pielucha i smoczkiem no i trudno mi bo ma już 13 mc waży 10 kg Ale trzeba to przetrwać a tym wszystkim "madkom "  co nie rozumieją to życzę kolejnego dziecka jeszcze gorszego w usypianiu niż moje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×