Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRYŚKAZSASIEDZTWA1

ZOBACZCIE TO SŁUCHAM OD RANA DO WIECZORA:)

Polecane posty

Życzę Ci spokojnej pracy :)bo kafe się jednak spierdzieliło coś ,i baaaaaardzo dobrze ,bo nigdy za robotę się nie wezmę .Buziolki Krycha :D:D:D Nie wiem czy się wklei ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię ANGEL cieplutko :)🌻 Dzisiaj to chyba każdy miał jakiś napięty dzień :)Skończyłam caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałe morze i ocean roboty papierkowej ,nikomu do niczego nie potrzebnej ,aleeee ma być to jest -ZROBIONE :D Teraz odpoczywam a le tu przylazłam -UZALEŻNIENIE? O nie :D Buziolki ANGEL 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pudziaszku ) To ja oryginał ,nie bliźniak :D Jakbyś się tu zaplątał ,to życzę Ci słodkich snów i miłego dnia :):) Zimno jak .................wrrrrrr -18!!!!!!!!!!!!!!!!!! a trza do pracy:( Popatrz tylko ,cholerny interne -nieeeeeee no, może być :):) Jak tu,i tam nie zajrzeć ,nie :) Dzień mi się fajnie zaczął z humorkiem oby tak dalej :) Tobie też życzę uśmiechniętej buzi :)Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudziesz i stąd
cześc!! kryska -dobrze ze humorek dopisuje:)a ja padam ,nie nawidze nocnych zmian,ale jeszcze tylko dzisiaj i 4 dni wolne:D i pograsujemy na kafe co nie? idę spać!! buziak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO PODSZYWA: KRYSIA PRZEGIEŁAŚ NO :( Ja już dostaję oczopląsu ,weź zmień tego NICKA,bo nie wiem czy ja to ja :) Źeś się uparła kobieto ?!!! Miałaś się nie podszywać ,tylko ujawnić :D Nie no poważnie mówię ,zmień chociaż 1 na 2 Czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUDZIESZKU-zajrzałam tu po pracy ,wiem że nocki potrafią być ciężkie jak cholera ,też robiłam po 12godz:(Wyśpij się dobrze i odpocznij ,od tego całego kafe też :)Może zajrzę tu później .Papierzyska zrobiłam jakby co :)i to jak mi poszło :D Dostałam 6-tkę w pracy :D:D Wypoczywaj ,pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko wpadłem sie przywitać:) i odrazu sie pożegnać!! dopiero wstałem,nienawidzę nocnych zmian wrrr..... kryska super ze nadroiłas pracę,nie będziesz musiała szukac nowego etatu hehe:) jutro zajrze wieczorem i sobie pogadamy:) 👄👄👄 l........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) To tylko ja na chwilkę ,ty do łożka ja z łożka :D -20 st !!!!!! Zimno jak cholera :(Jak samochód mi nie odpali to mam dziś latańsko na nogach do wieczora chyba.Trzymaj się ,wyśpij .:):):)Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×