Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfgdhvgfhftghftgjt

marzę o drogim pierścionku

Polecane posty

Gość dfgdhvgfhftghftgjt

ale nie zaręczynowym, jestem już żoną podoba mi się taki za 4 tys., mogłabym sobie uzbierać i kupić, ale to przecież nie wypada tyle na błyskotkę wydać, skoro zawsze jest 100 rzeczy ważniejszych do zapłacenia, jest tyle ludzi co nie maja jeść, ale marzy mi się ehhh, uwielbiam szmaragdy i brylanty :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli ja tak mam z bizuteria z
e sni mi sie po nocach, kupuje: kolczyki - 200. Kolczyki: 160. Wisior: 200. Wisior: 460. Teraz sie zastanawiam nad jednym na zamowienie, ale juz 1600 mnie troche przeraza tak jednoraxowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdhvgfhftghftgjt
a stać Cię na to? Bo mnie nie stać. Ale jak ktoś ma bardzo duże dochody to dla niego pryszcz. ja bym mogła co najwyżej uzbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli ja tak mam z bizuteria z
zarabiam 1800 zl miesiecznie, z czego na dom wydaje 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdhvgfhftghftgjt
no to nie masz kokosów, mam znajomych co facet zarabia 30 tys. miesiacznie, przy takich zarobkach to można a o czym marzysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli ja tak mam z bizuteria z
Hm, wisior z labradorytem od dosc znanej polskiej tworczyni bizuterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdhvgfhftghftgjt
hmm wydawało mi się, że labradoryt nie jest drogim kamieniem, ale od jakiegoś projektanta, to za marke się płaci mnie sie podobaja pierścioneki YES ze szmaragdami, masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość life is brutallllllllll
i na co ci on?:o staniesz sie mądrzejsza albo lepsza? bedziesz sie nim onanizować? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli ja tak mam z bizuteria z
taki drogi jak diament to nie, ale ta jakosc co mi sie podoba, to kamien 200-300 kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdhvgfhftghftgjt
szmaragd kwadratowy 1 cm kosztuje minimum tysiąc zł a do tej osoby powyżej po co mi on?? no własnie też się zastanawiam, po prostu mi się podoba, sroka jestem i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli ja tak mam z bizuteria z
Nie, to nieprawda, ze zawsze szmaragd tyle kosztuje. To zalezy od jakosci i czystosci kamienia :) mozna tez dac do oszlifowania i wychodzi taniej :P. No coz, widocznie nie mam upodobania do szczegolnie ekskluzywnych kamieni :) ale zapewniam ze 1600 to tez obciazenie dla mojej kieszeni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdhvgfhftghftgjt
wiesz ciężko znaleźć kompetentnego jubilera, teraz bez projektu komputerowego mało który jubiler zrobi Ci coś pieknego, a te projekty kosztuja krocie no tak 1600 zł za cacuszko to nie mało, pozostaje pomarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli ja tak mam z bizuteria z
Sprobuje troche dorobic :) ja wiem ze bede miala wisior od niej, wiem to :) chocby nie wiem co :) jak zarabiasz wiecej niz ja odkladaj smialo. Ja nie wydaje 300zl miesiecznie na fajki, to moge na bizu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdhvgfhftghftgjt
hehe ja tez nie palę i dobrze, jesteśmy zdrowsze, się odłoży troszkę kaski i będziemy piękniejsze :-) spokojnej nocy, dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdhvgfhftghftgjt
a zdradzisz co to za projektantka może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli ja tak mam z bizuteria z
Dobranoc :) tez uwazam ze lepiej niz na fajki, na pierscionek :) zawsze mozna w razie w sprzedac, to sie nazywa inwestycja na przyszlosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli ja tak mam z bizuteria z
Wole nie, chyba wolalabym zeby zostala tak troche dla wybranych. Ale powiem tyle, ze jest znana, choc nie super, i kregi raczej typu trendymania / arsneo / pakamera niz twarz z portalu luxlux. A i wzornictwo nie super nowoczesne, a mi sie i tak podoba :) Niech kazdy spelnia swoje marzenia... :) p.s. moje to srebro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdhvgfhftghftgjt
ok, szanuje twoja wolę, juz mnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×