Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hiszpanin

Gdzie najlepiej kupic mieszkanie????

Polecane posty

W Zakopanem czy w Krakowie? a może Dobczyce lub Myślenice??? Pytam poważnie, poradźcie mi coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeczko
nosz a skont my mamy wiedziec 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na nowej hucie jest tanio
całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście uważam, że lepiej jest osiedlić się np. pod Gdańskiem. Banino jest świetne! To cudowne miejsce nieopodal Trójmiasta, w którym z pewnością cudownie poczuje się każdy, kto ceni sobie spokój i wygodę. Na stronie http://hbinwestycje.pl/ jest rewelacyjna oferta domków w tamtej okolicy, więc jeśli interesuje was miejsce, w którym będziecie mogli w spokoju mieszkać do końca życia - to zdecydowanie jest to link skierowany w waszą stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
namiot sobie rozbij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjowa832

My z narzeczonym jakiś temu przeprowadziliśmy się do Kielc. Akurat dostał tam pracę, więc była to idealna okazja. Samo mieszkanie wygląda świetnie..okolica bardzo ładna a i środki komunikacji pod nosem. Co do dewelopera w naszym przypadku był to www.kasinskiinvestment.pl . Wszystko tak jak się umawialiśmy, więc w tej materii nie mam żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No różne są w Kielcach teraz inwestycje ale widzę ze ciekawe rozwiązanie to osiedle na górnej - przy ulicy zbożowej i górnej fajnie sie prezentuje. Spokoj cisza a zarazem bliski i dobry dojazd do centrum. Czyli tak na prawde idealne rozwiązanie! bardzo mi się to podoba! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×