Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia1234a

39 tydzień ciąży

Polecane posty

Gość Kasia1234a

Kochani, piszę do Was z ponieważ jestem w 39 tygodniu ciąży i niepokoją mnie silne bóle macicy ( tak jak by mnie rozrywało od środka) . Są tak bolesne ze nie dam rady przewrócić się z jednego boku na drugi, tak samo jest podczas wstawania z pozycji siedzącej czy też kiedy wstaje z łóżka. Czy powinnam udac się z tym do lekarz czy to jest normalne przed porodem. To jest moja pierwsza ciąża wiec się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mou
a ktg robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1234a
nie nie robiłam, termin porodu mam na 4 lutego a moja ginekolog kazala mi przyjsc 1 lutego na kontrol. ale ból jest tak silny ze zastanawiam sie nad jutrzejsza wizyta u lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mou
skontroluj to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1234a
a może powinnam udac się na pogotowie i nie czekać, bo każdy ruch sprawia mi okropny ból ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na Twoim miejscu bym się udała na pogotowie.W niczym to nie zaszkodzi a może pomoże.Trzeba sprawdzic czy z maleństwem wszystko wporządku.Nerwy też nie pomagają.Więc ubieraj się i jedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1234a
racja, wizyta w niczym nie zaszkodzi a może wrecz mnie uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1234a
napewno dam znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1234a
byłam na pogotowiu zrobili mi ktg z dzidziusiem wszystko oki, stwierdzii ze nic mi nie jest.... ;/ i odesłali mnie do domu.... wkurzyli mnie tylko, bo ten ból sam z siebie sie nie bierze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziwna sprawa.Na samym ktg badania się nie konczą .Wybierz się jeszcze dzisiaj do swojego lekarza dla świętego spokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też boli
nie denerwuj się w 39 tc ma prawo cie boleć wszystko ja jestem w 40 tc i też tak mam przekręcić się nie mogę z bólu jęczę, twardy brzuch mam non stop, skurcze macicy. Jak KTG wyszło ok to znaczy że niedługo będziesz rodzić a te bóle są po to żebyś się oswoiła z nimi bo podczas porodu będą jeszcze silniejsze powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1234a
możliwe ale wolę sprawdzić i być spokojna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×