Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miximis

zapalenie krtani

Polecane posty

Gość miximis

synek ma zapalenie krtani, juz 4 dni bierze leki , czy moge dzis pozwolić mu kąpać się w wannie i pobawić w wodzie? czy zaszkodzi mu to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tucholanka_wlkp
ja uważam ze to za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belladonnaaa
you tube nie działa o 22 śmigało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nasz Novama Familino Pro jest świetny, polecam! Jeśli chodzi o pneumatyczne inhalator to lepszego nie znajdziesz. Można próbować poszukać innego ale ja akurat osobiście to nie widziałam żeby gdzieś jeszcze sprzedawano inhalator o zbliżonych parametrach gdzie też jest dożywotnia gwarnacja jak tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
Dnia 31.12.2018 o 11:44, Gość gość napisał:

Nasz Novama Familino Pro jest świetny, polecam! Jeśli chodzi o pneumatyczne inhalator to lepszego nie znajdziesz. Można próbować poszukać innego ale ja akurat osobiście to nie widziałam żeby gdzieś jeszcze sprzedawano inhalator o zbliżonych parametrach gdzie też jest dożywotnia gwarnacja jak tutaj.

tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do drogiej terapii kiedyś mi zalecano sprzęt tej marki novamed.pl/novama-familino-pro-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja, bo oszczędza mocno lek i nie masz nieszczelności na żadnym etapie podawania substancji czynnych. Nie trzeba koordynować oddechu, jak to nazywam. Spokojnie możesz oddychać i będzie i tak inhalator skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×