Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

Gumowy młody nie zauwżył że taki dodatek w ekwipunku był Zygier dziękuje za komplement ale wiesz na kafe wielu osobom się nie podobają i strasznie krytykują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokomotywa z Tfego snó
Oj, pobawiłbym się dziś, ale muszę rano wstać. No może raz na taborecik hycnę... Nie mam kozy. Kolega ma żółwia, ale nie wiem, czy pożyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumowy ja nie jestem brunecik po prostu wyrażam swoje zdanie a co do ciebie katerina to nie przejmuj się innymi ale co ja gadam zaczynamy: na początek proponuję masturb na rozgrzanie bo co niektórym tu zimno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumowy ja nie jestem brunecik po prostu wyrażam swoje zdanie a co do ciebie katerina to nie przejmuj się innymi ale co ja gadam zaczynamy: na początek proponuję masturb na rozgrzanie bo co niektórym tu zimno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokomotywa z Tfego snó
Boję się, że Brunecik go zajedzie i jak ja w oczy koledze potem spojrzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja proponuje kunia, katerina była wczoraj tak rozepchana że końska pyta jej nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zygier co sie pienisz, brunecik to brunecik, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju, nie gadaj tyle tylko sciagaj pory podaj lod mojemu psu:-) Katerina, nie wiem co inni widza zlego w Twoich oczach, oczy sa zwierciadlem duszy a Twoja musi byc wspaniala ( a moze mialo byc duuupy nie duszy? :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na przyszłość katerine nie mów że jestem młody:( nie liczy się wiek liczy się rozum życie jest krótkie jak męski członek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Joe nie wiem które stwierdzenie bardziej mi się spodobało zwierciadło duszy czy zwierciadło dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zygier ale to że mówie młody to w żaden sposób Cie nie dyskryminuje sama chciałabym mieć znowu 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim zdaniem tyle lat mieć to do dupy ja bym chciał mieć max 10 bo dzieciństwo to najlepszy okres życia potem to wszystko się pierdoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×