Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

No, ja mam to szczescie, ze w tygodniu nie musze gotowac, firma ma swietny katering i zawsze moge dziennie zjesc 2 obiady:-). W domu tylko jem sniadania, 2, a czasem 3 dziennie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta zygier spotykamy się za twoimi plecami:) A ja gotuje w domu i staram się robić 2 dania, ale robie tak żeby zupa była np na 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zygier, no jasne, że się znamy, wczoraj poznaliśmy się "dogłębnie" :-P. Katerina, jak gotuje w weekend, to też raczej na 2 dni, szkoda tracić czas w niedzielę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam mamusia(szacunek dla rodziców) zawsze gotuje w łikendy bo w tygodniu to w interku jestem ty joe a kto u ciebie sprzątał w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zygier brunecik sprzątał bo chciał koze zwinąć:) Mi już dawno czasy gotowania przez mamę mineły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko w ferie trochę popichciłem w kuchni a ten bigos był zajebisty:p hej chyba czas zapalić fajkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunecik tak sprzątał, że nadal śmierdzi, miał zabrać kozę ale truchlo zostawił na dywanie. Nie ma to jak samemu gotować, bo w czasie gotowania może ci jakiś fajny pomysł wpasc do głowy. Lubię eksperymentować w kuchni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do katerina to podjedź do koszalina w pon to cię poczęstuję fajką gumowy a co najbardziej lubisz bo ja zupę szczawiową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wiele ulubionych potraw. W zeszły weekend robiłem piersi z kurczaka z sezamem i migdałami, smażone w miodzie, w sosie słodkim chili. Z młodymi ziemniaczkami z piekarnika, w koperku, a do tego gotowane warzywa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy macie z tym paleniem? Ja w zyciu nigdy nie palilem, no moze pare razy zoilo, ale tez mi nie podchodzi, bo jest mi po niej niedobrze. Sam przekonalem moich szwagrow do rzucenia palenia i do chodzenia na silownie. W marcu mamy sie spotkac i porownac kto lepiej wyglada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pale bo lubie normalnie lubie teraz rzucam bo juz mnie wkurwia nałóg, wiesz to po prostu błędy młodości i tyle no cuż Zupa wyszła świetna:) Rosołek z tartym ciastem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nie jestem wegetarianinem, ale mam kolezanke sasiadke, ktora jest wegetarianinem i czesto do nas wpada i wtedy jestem zmuszony upichcic cos bez mieska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jadlem, ale fanem nie jestem. Wole bazowac na miesie z kurczaka, jest zdrowe i szybko sie przyrzadza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy z kąd je masz to mięso oczywiście, ja lubie potrawy z dziczyzny, najbardziej gulasz z dzika albo pieczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×