Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

Gość samotna Małgorzatka
zadałam mu na poczcie podobne pytanie :) ale nie odpisuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna Małgorzatka
jak znam życie, to na pewno. i to w sensie dosłownym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna Małgorzatka
oby :) chyba znów sobie pozwolę na ... odrobinę zapomnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za nieobecność, odpisałem już tam, gdzie mnie o to proszono :) Zaglądam tu bardzo sporadycznie, brak czasu niestety :) Na całowanie i dopieszczanie kobiety pogląd mam jak najbardziej otwarty i pozytywny. Ale to opowieść na zupełnie inny czas, kiedy rzeczywistość mniej przygniatającą będzie. No chyba, że ktoś ma ochotę na sporadyczną rozmowę przez pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm spontaniczny lodzik. Odwoził mnie chłopak po imprezie była na ok 3 w nocy i gdy miałam wysiadać rozpiełam mu spodnie i zaczełam sie nim bawić, jego zatkało nie protestował czekał co będzie dalej, a ja powili schyliłam się i wziełam do ust i zaczełam pieścić go językiem, powoli bez pośpiechu , hmm jezu jakie to było przyjemne, on zaczą się bawić moją myszką, też delikatnie powolutku, tak się dopieszczając rozgrzaliśmy się do tego stopnia że wysiedliśmy z auta i do domu wejść nie zdążyliśmy wzioł mnie w pasie ścisną podwinął spódnicę i wszedł ostro od tyłu ( jak sobie przypomne to mam dreszcze) zaparłam sie o maskę samochodu i tak się kochaliśmy , nieświadomi świata dookoła, niepomni niczego. To był zarąbisty seks nie planowany dyktowany chwilą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa napisałam wypowiedz wpisałam hasło i mi cos popierdoliło i jeszcze raz wlazło to co pisałam na innym temacie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limetka1991
do Katerina23 wiem ze to nie ten tema ale mialas jeszcze takie fajne przezycia? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Katerina, czemu sie wczoraj tak niespodziewanie ulotnilas, czyzby nowe drzwi postanowily Ci sie zamknac przed nosem? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz w czasach wczesnej młodości zrobiliśmy sobie seans filmowy całonocny ze znajomymi, a był taki chłopak z którym czuliśmy do siebie zajebisty pociąg seksualny i po za tym nic. I w czasie tego seansu ludzie posneli a my nadal coś tam oglądaliśmy i przytulaliśmy się pod kocem i w pewnym momencie on zaczął pod tym kocem dotykać moich piersi , pieścić sutki , ja zamarłam w szoku że się odważył, czekałam co będzie dalej, zszedł powoli ręką w dół i zaczął gładzić mnie po udzie, ja ( wtedy jeeszcze mało doświadczona byłam) ale instynktownie rozchyliłam uda, obróciłam głowę w jego stronę i patrząc mu w oczy zaczełam go całować, a on wsadził mi rękę pod majtki i delikatnie zaczął mnie pieścić , w momęcie byłam wilgotna, wsunął mi palce i zrobił taką palcówkę że ledwo mogłam się powstrzymać od jęku , byłam oparta o niegoo i poczułam jak jego męskość coraz bartdziej napiera na moje pośladki, rany jakiwe to było podniecające, ąż się dziwie że nikt nie zauważył co my robimy, tak nas te igraszki rozgrzały , że postanowiliśmy przejśc do sedna sprawy , a żeby nie udzić pozostałych, to poszlismy do domku na drzewie na ogrodzie. Tam bawilismy się już na całego, najpierw kontynuowalismy palcóweczkę i masaż członka i gdy już bylismy rozgrzani na maksa , to wszedł we mnie od tyłu , potem zmieniliśmy pozycje, ja wyszłam na niego i ujeżdżałam go , potem wypróbowaliśmy jeszcze kilka pozycji. Jako pierwszy doprowadził mnie do kilku orgazmów. Cudowne uroki takiego pierwszego seksu młodzieńczego. Był to zajbisty seks, który do końca życia będe wspominać. 'Zresztą znajomość utrzymujemy co prawda już bez seksu bo w związkach jesteśmy ale oboje mile to wspominamy i coś czuje że kiedyś też nas jeszcze poniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Joe a zamkły się w końcu zamkły co mnie niezmiernie uszczęśliwiło:) Byłam póżniej i molestowałam brunecika albo on mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze Katerina, ze stalas sie dzisiaj bardzo sentymentalna. ''Z rekoczynow'' przerzucilas sie na wspomnienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazylem dzisiaj wasz subtelny dialog, brunecik wciaz nieustepliwy w ofercie z ''lizakiem''. Mam pytanie, czy przypadkiem probowalas wyslac cos mi na maila, bo jesli tak, to w adresie zabraklo jednej ''5'' (dzisiaj zauwazylem). Jesli nie, to glupio, ze sie pytalem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba głupio że pytałeś kochany Joe bo nic nie słałam Ci. Chciałam żebyś sobie odemnie odpoczął, widocznie jakaś formuowa fanka miała wilgotny interes do ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spytalem pro forma, bo nigdy nic niewiadomo :-). I jak tam cieplutko dzisiaj w dupke? :-) Bo lepsza dupa zbita, niz dupa zimna ( gorsza chyba jest dupa blada) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlas juz sobie cos ciekawego do czytania? Ja wlasnie zaczalem meczyc Larssona Stiega : ''Mezczyzni, ktorzy nienawidza kobiet''. To prawie jak o mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Use your imagination... :-). Ja tez wole, ale nie chce juz kupowac nowych ksiazek, bo nie mam juz miejsca na kolejne. Zyjemy w czasach , gdzie rzadzi substytut i trzeba sie dostosowac do istniejacych trendow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×