Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

W tym sek, ze biblioteki nie maja tych pozycji, ktore chcialbym przeczytac, a jak maja, to akurat jest wypozyczona. Wogole zeby cos dobrego dostac w ksiegarni, to albo trzeba zamawiac, albo juz nie wydaja tego autora. W grudniu bylem w Polsce i chcialem kupic opowiadania Howarda Phillipsa Lovecrafta i za cholere nie mozna tego nigdzie dostac. Ostatnio udalo mi sie dorwac cos w sieci, byly to scany ksiazki. Nie jest to co prawda ebook, ale lepsze to niz nic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem czasem piszesz jak napalony nastolatek ale czasem gadasz jak facet z bagażem doświadczeń, po za tym może masz dziwne niezrozumiałe dla wszystkich ale bardzo inteligętne poczucie humoru tak że podejrzewam że 40 już minołeś ale może niekoniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skłaniam się do tego ''niekoniecznie". To prawda, mam bardzo wysublimowane poczucie humoru, ale to nie wynika z mojego wieku, lecz duszy wesołka :-) zgaduj dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem? Jesteś intrygujący tajemniczy a ja lubie takich mężczyzn nawet bardzo lubie po za tym lubie starszych od siebie facetów , więc może dlatego czuje jakiś osobliwy pociąg w twoją strone. Stawiam 35 latek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bingo, ale nie rozpowiadaj nikomu, bo to wstyd :-). Powiem Ci, jakbyś mnie widziała, top nigdy byś nie dała mi tyle lat. W zeszłym roku byłem ze szwagrami na dyskotece w Czechach i laska dała 25 lat. To bardzo miło podlechtalo moje ego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak coś czułam Joe . Ale to ty fajny dojrzały facet jesteś . Znam paru w twoim wieku i musze przyznać że facet atrakcyjny to facet po 30 wtedy to normalnie nogi miękną i mokro w majteczkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi milo, ze tak mowisz. Jeszcze pare lat i dopadnie mnie kryzys wieku sredniego (a moze juz dopada?) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak dopada. Zona mowi czasem, ze mam juz pierdolca na punkcie dbania o siebie ( zdrowe zywienie, silownia 4-6 razy w tygodniu), nawet gusta zmieniaja mi sie co do muzyki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joe :P to co taki facet robi na kaffe dla bab? :D Hm? ;) a ja ciągle pokazuję dowód w klubach :P mimo, że lata już nie te :O echh :) i tak mija kolejna noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyhh, się zapomniałam przywitać :P Witam :P Katerina, Joe ;) A gdzie nastoletni onanista? :D bez obrazy oczywiście ;) się uczy pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Carolina. Co ja tutaj robie? Tez sie czasem zastanawiam, ale przyczyna jest tylko jedna, nudzi mi sie w pracy. W domu, po pracy, raczej nie siedze na kafe, chyba, ze jakis topik mnie wciagnie:-). W weekend, to mnie konmi przed komputer nie zaciagniecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limetka1991
hej Wam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limetka1991
wiem wiem czytalam:-) dzieki Katerina:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limetka1991
Joe nie przesadzaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×