Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

wiesz Joe ja myślę że wyobrażnia poety nie zna granic , tak że sobie wyobraż patrząc na moje zdjęcie jak wyglądam pod ubraniem:) Carolina Nie wiem nie odzywa się coś . Chory był .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to będziesz musiał sobie przypomnieć te emocje które Ci wtedy towarzyszyły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczko, się powtarzasz :P Przecież Ci już wyjaśniłam na koffanym topiku, na którym przebywam że nie jestem żadną Ajronką! Joe, ależ tak, spadłam na ziemię... Bo warto być kochanym na ziemi niż samotnym w niebie :P :P :P AXE fajnym jest :P hm... Lecz Ty już swojego aniołka masz, więc może to i lepiej że nie używasz AXE'A :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolina, mam coś lepszego niż axe, ale żeby się o tym przekonać musisz tutaj przyfrunac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od ciebie Kat. Brama została otwarta, wystarczy przez nia przejść:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów mnie Joe prowokujesz nęcisz i jeszcze powiedz że cierpliwie będziesz czekał aż się zdecyduje sprawdzić co za tą bramą na mnie czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kat, jak ci tlumaczylem, zeby powstalo cos niezwyklego, musi to powstac na solidnych dowodach, czasami wyobraznia nie wystarcza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... Powiedz mi tu Joe, no powiedz, please :O nawet nie wiesz jak nie mogę żyć bez tej informacji heh.... Lubię zapach męskich perfum, kiedyś na ulicy szłam za takim jednym tylko dlatego, że ciągnął się za nim fascynujący zapach, ale po chwili go zgubiłam, gdyż zdecydowanie za szybko szedł Gdzieś się spieszył, pewnie :) ehh! aaa najbardziej to uwielbiam gdy jestem przesiąknięta potem, spermą i perfumami mężczyzny jednocześnie, achh! Dobra, ja już kartę odbijam i zwijam się w dom :D hmm... Joe??? Na kaffe chodzą słuchy, że jesteś administratorem kaffe :P prawda to? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam Joe. Odpisałam. A wzdycham bo już Ci powiedziałam że lubię:) No chyba że wolisz żebym jęczała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz w postaci literek nie ma sensu , ale jak już to słyszysz to może i by Cię dreszczy przeszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to popatrz sobie na moje zdjęcie i pomyśl sobie jak mogę jęczyeć z rozkoszy , będziesz miał taką psedo audiowizualizację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge, chocbym nie wiem jak dlugo nozem je dziabal, zaden dzwiek sie nie wydobywa :-) zart oczywiscie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×