Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

jestem Joe gadałam przez telefon. A tak pytajniki były bo nie zrozumiałam co napisałeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jaka była odpowiedź na moje pytanie w mailu, bo niestety nie mogę odczytać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dyplomatycznie wybrnąłeś :) Otóż nie wysłałam Ci zdjęcia i nie wyśle niczym mnie nie przekonasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz pewności nie ma nigdy w niczym ale jestem wytrzymała i też potrafię byc uparta i nieustępliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Z kobietą nie ma żartów - w miłości czy w gniewie co myśli, nikt nie zgadnie, co zrobi nikt nie wie.' /A.Fredro/ :D :P oj, tam zaraz romansik pomarańczko :D przecież to tylko flirt, a flirt to nie zdrada :D Powitać towarzystwo adoracji wzajemnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kat, co nie znaczy, że jedno wyklucza drugie:-) Cześć carolina, wyczuwam dwuznaczność tej wypowiedzi,:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joe to był żart nie mam Cię za głupiego:) a wręcz przeciwnie tak mi się powiedzonko skojarzyło po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kat, wiem, że zartowalas, chodziło mi o to, że nie postawiłas jeszcze kropki nad "i":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ty Joe no nie postawiłam jak to mówią droga jeszcze całkiem się nie zamkła , a że ja szalona jestem to wiesz różnie może być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhh, Katerina siemka, :) Tak. Wiem. Zauważyłam ;) no ale ile razy mam go przepraszać? Widocznie obrażalski jest, lecz rozumiem, w końcu ma te naście lat :D Joe, ja i dwuznaczność z moich ust? No coś Ty :) ja jak ten aniołek :) Tylko skrzydełka pogubiłam... :( i aureolkę gdzieś zapodziałam... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A włąśnie Joe jak Ci idzie pisanie go ? Bo ten pierwszy był cudowny znów go czytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, dlatego sama widzisz jak bardzo potrzebne mi są materiały do dalszej twórczości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponowione pytanie
mnie też zastanawia, czy Carolina to ex Ajronka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×