Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

Z rozmowy wnioskuje że je sobie drukłeś:) A jak masz zamiar plamić to oszczędż moje oczy bo w oczy nie lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cos ty, nie drukowalem, wszystkie dowody mam w skrzynce i niech tak pozostanie (z tym nozem to byl zart, wiec nie ma czego wnioskowac :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Joe sen jawie nigdy nie dorówna:) A ja mam bogatą wyobrażnię tak że sobie powyobrażam przed snem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za chwile uciekam ale myślę że póżniej tu jeszcze przyjdę. Na razie chwilke jeszcze jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wiesz skrzydełka pogubiłam nie mogę przylecieć więc napisz mi, tu mi napisz :P A propo ostatnio widziałam topic na Twój temat... Hehe :P Polewka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedz brzmi: nie jestem. a jesli chodzi o tamten topik, to go czytalem. Niech gadaja o mnie, po to wlasnie jest to forum, zeby mieli o czym rozmawiac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz ten dreszczy nie wiedzy to jest to:) A chcą nie chcąc wzmagasz moją ciekawość a wiesz jak to jest gdy kobieta zostanie niezaspokojona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Joe :P miałam na myśli jakich perfuuumm używasz :P Ok, buziaka 👄 poproszę i idę lulu, koniec wrażeń jak na jeden dzień :P Jutro o której będziesz w pracy tzn. na kaffe? Hm? :D :D :D Pozdrawiam 💤 Miłej nocki ;) Trzejść Katerina ;) Dobranoc, popieprzonych senków :D do poczytania (jutro)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×