Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak robić palcówe?

jak robić palcówe kobiecie?

Polecane posty

Musz przyznać że zrobiłeś mi dobrze tym erotykiem, w sensie duchowym rzecz jasna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszło oczko z wrażenia. Zygier Jak na razie lirya w wykonaniu Joe, epike dostałam w wykonaniu Pana T, to pora na dramat:) A tak seerio to co lubisz i robisz dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ja sie zmywam do łózia. Rano trzeba wstac i pompowac stal:-) Pozostawiam was w tym sentymentalnym uniesieniu. Dobranoc Wam brunecik don't give up! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to będzie to czego raczej nikt nie pisał ale zobaczymy na jutro masz zapewnione ale twojej poczty nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zygier katerina2346@wp.pl to czekam na twoją próbę talentu ale wiesz poprzeczka jest wysoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napiszę co mi w duszy gra ok to będzie najlepsze rozwiązanie chociarz erotyka rzeczywiście trudno przebić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joe znów przeczytałam sobie erotyka i odrazu mi się miło dzionek zaczął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Katerina, Tylko zeby ci w nawyk nie weszlo:-) Swoja droga, mialem nadzieje, ze dostane cos w zamian :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz że też Ci mam erotyka stworzyć? Wiesz ja tak dawno nie pisałam że mogłoby mi nie wyjść, prędzej jakiś biały wiersz o zabarwieniu erotycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz zdjęciebyś chciał:) Ale czego konkretniej mam Ci to zdjęcie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemyśle to ale powiem szczerze że mam opory przed udostępnieniem ci zdjęcia bo nie mam pewności że go jakoś niewykorzystasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowo harcarza, ze wykorzystam je tylko dla wlasnych, osobistych celow:-) nik inny nie jest mi do tego potrzebny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Joe jesteś niepoprawnym wesołkiem każde moje obawy prze3d tobą obracasz w żarcik :) A co wydrukujesz je sobie na pół ścieny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×