Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maślinka:)

Budowa domu - pomocy

Polecane posty

Gość Maślinka:)

Kochani - podjęliśmy z mężem decyzję o budowie domu. Na razie mamy wstępny projekt budowlany, który nam doskonale odpowiada, ale zupełnie nie mamy pojęcia której firmie powierzyć to zadanie - która będzie na tyle rzetelna, by jej zaufać. Mieszkamy pod Warszawą - polećcie kogoś, macie jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maślinko:), gratuluję projektu, któryWam odpowiada. Wiele osób ma z tym problem. Dobrze mieć znajomych, którzy już wybudowali, są zadowoleni i mogą polecić budowlańców godnych polecenia. Jeśli tutaj nikt Ci nie pomoże ( ja mieszkam pod innym dużym miastem ), idź na forum Muratora. Tam są grupy np wrocławska, łódzka, warszawska i wiele, wiele innych. Tam Ci pomogą. Nie tylko w wyborze ekipy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazne w jakiej technologii zaplanowaliscie budowe domu... murowana, szkieletowa, bale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam człowieka, który zajmuje się kompleksową organizacją budowy, zna sie na wszystkim bardzo dobrze, w tej chwili prowadzi 2 budowy. Jest w miarę niedrogi, pilnuje tez finansów przyszłych właścicieli domu ( wyszukując po Polsce najtańsze materiały) Jeżeli jesteś zainteresowana kontaktem - napisz tu jeszcze. On mieszka też pod Warszawą ( południowo wschodnie powiaty) i z tego co wiem preferuje te okolice, bo bywa na budowach codziennie ( koszty dojazdów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję,że i naszą budowę poprowadzi......ale najpierw czekamy na sprzedaż naszego starego domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZbigniewCz.
Witam, spokojnie mogę polecić Pani firmę budowlaną - Auris - są z Warszawy. Sam miałem przyjemność współpracować z nimi 1,5 roku temu i szczerze polecam. Nie dość, że wykonają bezpłatną wycenę to jeszcze przejmują na siebie większość spraw organizacyjnych i urzędowych. Są bardzo terminowi i dokładni. W dzisiejszych czasach taka firma budowlana to prawdziwy skarb. Kontakt do nich zamieszczony jest na ich stronie www auris.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenkaa-lenkaa
Szukanie fachowców w internecie nie jest najlepszym pomysłem. Wiadomo, że sami mogą się reklamować:) Niestety nie mogę Ci nikogo polecic bo kupowałam mieszkanie (na dom jeszcze się nie zdecydujemy). Natomiast jak jesteś z Wawy mogę Ci podpowiedzieć fajny sklep internetowy z materiałami http://hurtowniabudowlana24.pl/. Ja wprawdzie kupowałam tam rzeczy typu fugi czy farby i nie wiem jak tam z cegłami itp., ale to co kupiłam to naprawdę w super cenach. Poszukaj fachowców po znajomych, to najpewniejsze źródło, a na pewno ktoś się budował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×