Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jadin

walentynkowy obiad

Polecane posty

Gość jadin

dziewczyny szukam pomyslow na walentynkowy obiad. poki co zastanawiam sie, czy gdybym ziemniaki ugotowala z czerwonymi buraczkami to czy zafarbowalyby na czerwono i nie zmienily by smaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska jestem
też bym coś dla męża wyczarowała w kuchni. Chciałabym mu przygotować kolacje czego jeszcze nie jadł i czym by się zachwycił. Nie lubi owoców morza, szpinaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadin
a co lubi? moze jakies zapiekanki, zapiekane warzywa? ja poki co wymyslilam, ze zrobie zapiekane faszerowane cukinie na starter, na obiad chce zrobic te ziemniaczki barwione na czerwono, do tego salatke z salaty maslowej, suszonych pomidorow mozzarelli i swiezych ziol i jakies miesko. a na deser zrobie torcik galaretkowy. chce do tego podac czerwone wino, wiec chyba przygotuje jakas wolowine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska jestem
też mysłałam o mięsku mielonym w cukini(chociaż to bardziej dla mnie);) jako sałatke, podałas mi fajny pomysł z tymi suszonymi pomidorami-powiedz co tam dokladnie dodajesz i jaki sos a ja zanotuje jutro, bo dziś już zmykam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadin
ja akurat cukinie faszeruje drobno posiekanymi pomidorami, zoltym serem, pieczarkami i ziolami:) a salatke robie bardzo prosta, nie robie nawet konkretnego sosu tylko dolewam troche oleju z pomidorow i lyzke octu balsamic i to tyle:) do tego dorzucam swieza bazylie, troszke swiezego tymianku i kolendry:) a potem sol i swiezy pieprz. wlasnie pomyslalam, ze moze zrobie zrazy wolowe nadziewane pieczarkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki to z tym jest
Jaki to kształt bijącego serduszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazystupidlove
Kobitki, nie zapominajcie, że to są 'tylko' faceci. Nie bawcie się w jakieś wyszukane dania, bo to bez sensu. Kiedyś tak zrobiłam i do tej pory żałuję. Naczytałam się, że na walentynkową kolację najlepiej podać jakiś afrodyzjak, więc zrobiłam mule w piwie. A, że mule do najtańszych nie należą to dużo tego nie wyszło...Biedny mój ukochany siedział głodny, a mi potem ciągle w brzuchu burczało. W tym roku robię coś konkretnego, myślę na przykład o coxinhie : http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/2,87561,,Coxinha___brazylijskie_kotleciki_z_kurczaka,,43945108,9495.html podanej z ryżem i sosem, albo o kurczaku faszerowanym pieczarkami i serem : http://www.gotujmy.pl/kurczak-faszerowany-pieczarkami-i-serem,przepisy,60807.html. A na deser robię sercowe babeczki z m&msami, zamówiłam już formę serduszkową : http://www.stylowazastawa.pl/produkt/16918/silikonowa_forma_do_przygmufw_ksz_julittesilicon_guardini.html i mam nadzieję, że w tym tygodniu mi dojdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazystupidlove
Dla tych co lubią szpinak, to mogę polecić wieprzowiną ze szpinakiem i sezamem podaną z ryżem. Szybko się robi, składniki "nic" nie kosztują, a wychodzi pyszna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie mój mężulek zabierze na obiadokolację do restauracji po pracy i dzięki temu nie będę musiała w kuchni siedzieć pół dnia a więcej czasu spędzimy razem:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola668
Mój mężuś lubi dobrze zjeść,więc obiad będzie solidny.Rolady wołowe w sosie grzybowym i kluski śląskie,na deser zrobie pyszny sernik,bo i dzieci i my sernik uwielbiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×