Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

Gość powiemtak
jezu i co teraz?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
już widzę co tam jest za rozpiździaj teraz, szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
czyli jak ewakuacja tzn że co? wywożą wszystkie?! teraz już nam przepadną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechowaj je
zegareko skąd ma te informacje o ewakuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak była powódź u nas to tez byla ewakuacja ta laska co tu byla u psów napisała " popytam, moze dalej ktos chce psa, zglosili ewakuacje wiec moze ktos szybko male zabierze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechowaj je
chyba chodzi o szukanie domów tymczasowych dla najbardziej potrzebujących psów. ostatnia wiadomość z oficjalnego profilu na fb brzmi tak: Serdecznie dziękujemy wszystkim pamiętającym o naszych czworonogach. Dostaliśmy sporo dobrej karmy , która jest szczególnie cenna przy tak niskich temperaturach ! ok 480 psich brzuszków i ok 150 kocich tez bardzo dziękuje i prosi o więcej :) 44 psy i 2 koty zostały dziś adoptowane. Część tymczasowo, choć mamy nadzieję, że tak zagrzeją łapki w nowych domach, że do nas już nie wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
dziewczyny może to dobry los sprawił:-) ona są u jakichś ludzi, dobrych bo przyjechali na apel, oby im się pszczęściło,jak to sprawdzic i kiedy, ale widzę w tym dobre strony a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
też weszłam na ich stronę ! myślę, że małe bankowo są u kogos w domu i mają lux!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czym widzisz dobre strony w schronisku? ja poniekąd też, modle sie zeby je wzięli:(((((( boziu 14 dni sa na kwarantannie to w razie co można je łatwiej znaleźć w przypadku np zaginięcia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
nawet jak są w tej stadninie to teraz wszyscy koło nich skaczą, zabezpieczają. Boże jak bym była z Krakowa to już bym tam śmigała z pomocą, powiem Wam, że mnie ta powódź cieszy, jakie szczęście w nieszczęściu...chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
dobrą strone widzę w tym, że teraz jest tam masa ludzi dobrej woli, przyjeżdzają, przywożą jedzenie i koce, każdy pies jest zaopiekowany- to wyczytałam na forum, krakowianie sobie na wzajem dziękują niczym my wczoraj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tam ludzie pisza czy ten i ten znalalz dom a moje psiaki nie mialy imion i nie wiem gdzie nawet są teraz??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechowaj je
ja z zasady staram się być optymistką :) szczeniaki są umieszczane w początkowych boksach i zawsze najchętniej "schodzą" więc o maluchy nie martwiłabym się tak bardzo. zegareko, dasz radę umówić się z Marry i odwiedzić schronisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
jeszcze jeden dzień i nie miałybyśmy szansy na przyjęcie bo schronisko zamkniete, Jestem pewna ze wiele zwierzą już nie wróci do schronu jak ludzie przywykną do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
wrzuc ich fokę napisz o ojcu pyaj opisz..moze jutro tam zadzwonisz i przyponisz siebe tym ludziom, bdą pamietac co z nimi zrobili. Powiedziałas jak roki ma na imie czy poszły wszytkie bezimienne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
jak dziewczyny jutro przeczytają co się wydarzyło to padną chyba wszyskie!! tu się akcja zmienia jak pogoda na morzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
ale akcja ratunkowa trwa czy już jest koniec bo teraz zobaczyłam ze weszłam na akcję w ubiegłym roku:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
gdzie o tym jest napisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
zegareko , jak byłas tam rano to nikt nic nie gadał że jest groźba ewakuacji zwierząt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
dowiesz się jutro jakoś co tam się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, bo najpierw je dawałam do TOZU, a potem je mieli przewieź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie, ze wezma mnie za niepoważną, bo raz im wciskam psy teraz chce je odbierać. moj chloapk mnie mocno opierdolil za to, chyba poczul sie zaniedbany, bo ja o tym gadam caly czas, nawet jak jestem z nim, ale coz poradze, nie zostawue tak tego pojechałbym do schroniska, ale sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
ja Ciebie rozumiem ale wszytkie Twoje postępowania powodowane są troską a to nie jest wstydem, chłopak pownien Ciebie wspierac a nie robic sceny, pomyśl o tym, tak na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechowaj je
ale to normalne, że interesujesz się dalszym losem psiaków, które znalazłaś i którym pomogłaś. ja to widzę z tej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
jak je im zabierzesz to tylko Ci podziękują ze znalazłas inne wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
tutaj mamy jeszcze jedną dziewczynę z Krakowa - Merry- ona Ci pomoże, fajna i ogarnięta kobietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
przechowaj- link nie działa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×