Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

Przechowaj- dzięki za 3 zdjęcie. Jest jeszcze u mnie coś takiego jak "Cztery łapy". Nie wiem jak się u nich dodaje ogłoszenie, może któraś z Was da radę i tam jeszcze wciśnie psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiemtak to wyciąg z reg. schroniska na rybnej: 5. Adoptujący jest zobowiązany do: zawarcia umowy adopcyjnej na dowolny okres, nie krótszy niż 3 miesiące; w wypadkach szczególnie uzasadnionych dopuszczalne jest ustalenie krótszego okresu; łożenie na utrzymanie zwierzęcia kwoty co najmniej 100 zł miesięcznie w przypadku adopcji psa, co najmniej 50 zł miesięcznie w wypadku adopcji kota, co najmniej 20 zł miesięcznie w przypadku adopcji innego zwierzęcia; w przypadkach szczególnie uzasadnionych dopuszczalne jest ustalenie niższych stawek lub przekazywanie darów rzeczowych o tej samej wartości (w szczególności karmy) nie wiem czy chodzi o to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
joanna ponawiam prośbę o info w jakich słowach baba zrzekła się psów- muszę im wysłac oświadczenie. Poza tym teraz doczytałam, ze na adopcję płaci się 100zł na miesiąc od psa i ze trzeba podać imię adoptowanego pieska a nasze są bezimienne:-( powiedzcie mi czy zgadzacie się na taką wirtualną adopcję- ja mogę pokryć wiekszą częśc należności ale oczywiście dalej szukamy domu, ja chcę aby one teraz już miały lepiej a krakowianki bedą chodzic na kontrolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
tak są w hotelu, przechowaj - tak, to jest to o czym pisałam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
są pod opieką KTOZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
dziewczyny, która tu wejdzie niech się wypowie , mozemy zacząć adopcję od Rokiego bo on ma najgorzej, raz na miesiąc stówkę uzbieramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
ok- kazda pomaga jak może, Ty dajesz ogłoszenia i to tez jest b.wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
ja nie i chyba tu jesteśmy teraz same:-( moze spróbujemy pogadac za dwie godzinki, kazda bedzie wolniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
ja nie dostałam maila , martwi mnie ta cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam maia chyba teraz doszedł jestem z doskoku widze ile robicie, dziekuje za ogloszenia , ja chwilowo nie mam na to czasu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
sprawdzam ,moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, a gdzie reszta dziewczyn? Poród u Zegareko pewnie trwa ;) Proszę o zdjęcia szczeniaków- to tak by the way :D Ja spadam- będę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ejstem i pisze, tylko nie mam za bardzo jak z tymi ogłoszeniami, ale was czytuje jak znajdę chwile jutro mam szkole ale tylko egzamin wiec bede do poludnia pewnie juz w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta po zapytaniu ode mnie czy pani jest w stanie zorganizowac kazdemu psu odpowiednie warunki czyli bude, codzienne jedzenie i spuszczanie z łańcucha, czy woli pani abysmy, my czyli wtedy fundacja zajeli sie pieskami, wezmiemy je do schroniska lub wezmie je osoba prywatna...... zaczął sie jej płacz i zapytanie a czy jesli wezmiecie psy to dostane kolegium??????? ja mowie nie nie, czyli zgadza sie pani na zabranie przez nas psów tak??? ona tak wezcie je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
przekazałam dalej do przechowaj, szukam adresu do kostki i tez wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta po zapytaniu ode mnie czy pani jest w stanie zorganizowac kazdemu psu odpowiednie warunki czyli bude, codzienne jedzenie i spuszczanie z łańcucha, czy woli pani abysmy, my czyli wtedy fundacja zajeli sie pieskami, wezmiemy je do schroniska lub wezmie je osoba prywatna...... zaczął sie jej płacz i zapytanie a czy jesli wezmiecie psy to dostane kolegium??????? ja mowie nie nie, czyli zgadza sie pani na zabranie przez nas psów tak??? ona tak wezcie je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za maila. swój komentarz do tej sprawy dodałam w odpowiedzi :) jakby co już jestem. co do adopcji wirtualnej- jestem za tym, żeby wesprzeć Rokiego. tylko przydałoby się więcej osób do zrzucenia się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
w poniedziałek napisze do nich oficjalne pismo aby psy były wolne od właścicielki i aby TOZ miał w porządku dokumenty. do poniedziałku ,która może, niech zaoferuje dowolną kwotę, nawet 5 zł bedzie bardzo dobrze a ja zajmę sie wirtualna adopcją dla Rokiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
zegareko opisz dokładnie rokiego bo nie wiem czy on poszedł z imieniemczy bez. Będę musiała podać szczegóły aby mozna było go odnaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dawałam tym ludziom z tozu to bez imienia, o nic nie pytali jest sredniej wielkosci, krótkowłosy, czarny również przyjazny, taki zwykły kundelek . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
ale wygląda tak jak te małe czy jest z innej bajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z innej bajki te małe są takie puchate, maja puszystą sierść, a czarny jest krótkowłosy, równiez miły w dotyku ale ma krótkie włosy/ sierść jakby szorstki taki poszukam moze zdjecia w googlach jak wyglada mniej wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w brata tel jest zdjecie rokiego wprawdzie w budzie ale jest wysle weronice bo ona ma kabel tylko wysle z brata tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×