Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

Gość ciastolina plej jjj
zegareko, a nie mozna bylo tak od razu? normalnie rozmawiac!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegareko ależ my wiemy jak było , jej nie tłumacz bo chyba już widzisz z kim mamy do czynienia, jak tylko uporamy się z naszym kłopotem zastanowimy się jak rozwiązać problem psychicznej pracownicy która jutro zabiera swojego męża w tropiki:-) mnie tu zgrywa się cały topik więc nie zginą te akcje nawet po usunięciu topiku. Jutro tam zatelefonuję , nie rozumiem dlaczego nie odpowiadają na moją ofertę adopcji:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegareko spokojnie. Jedyna metoda to po prostu olewać takie wpisy jak ciastoliny. Sama przyznała, że nie pracuje, nudzi jej się to trochę poprzeszkadza innym. Pech chciał, że trafiło na ten topic. Takim osobom nie zależy na pomocy zwierzakom tylko na sianiu zamętu i psuciu krwi. I to tyle z mojej strony. Więcej nie mam zamiaru odnosić się do Waszych wypowiedzi- Jolko, ciastolino i spółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastolina plej jjj
zegareko, szukajcie domu dla rokiego, tylko to wam zostalo... ja pisalam,ze peis to nie karta pzretargowa, nie ma czegos takiego jak-wygralas, pzreralas... jezu,co tu sie w ogole dzieje!!! zamiast tracic czas na odpisywanie, to szukajcie mu tego domu, co nie jest zbyt proste,jak sie moze wydawac. przestancie komus robiic wioche, wiem,ze planujecie cos, pewnie maila wyslac,albo zadzownic do toz. dajcie sobie siana. wioche siac bedziecie? i sobie i zwierzolubowi? z takich rzeczy sie wyrasta, za rok,za dwa pomyslisz,jaka glupia bylas... nie robi sie takich zreczy drugiemu czlowiekowi, ktory w zasadzie wam /ci pomogl. z łaska czy bez-pomogla. koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjakjampbn
tak tu było super, dziewczyny zrobiły coś czego na kafe nie często można zobaczeć :-( a na końcu jest jak zwykle wejdzie trol i zabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiemtak chyba mają jakieś problemy ze stroną i faktycznie lepiej będzie zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastolina plej jjj
nie ejstem pracownica toz. ostatni raz to napisalam, mysle,ze powiemtak,jest tak zapatrzona w siebie,ze nie docieraja do niej wazne informacje-zgrywaj topic, wstydu sie najesz:) chociaz wiem,ze nic nie robisz. nie strasz nie strasz bo sie... nic tylko groźby, straszenie:D widac,jeszcze wiele przed wami:D nie bedziecie sie odnosily do tego co ja napsize,ale bedziecie czytaly. wiele osob wam tu kibicowalo. ja tez od poczatku-no prawie, was czytalam. ktos tam jeszcze sie wypowiadal,ze chcial uczestniczyc w tym wszystkim, ktos pogratulowal, ktos negowal. takie jest zycie. ktos fajnie to napisal, zwierzolub ma pojecie, wy nie. skoro pytalyscie sie co robic, to chyba wiedzialyscie,ze roki bedzie mial to samo co na wsi? maluchy sa w hotelu,ale roki najwiecej cierpi, jego dom byl we wsi zegareko, teraz czuje sie strasznie zle... potrzebujecie zwierzoluba, nie lepiej dla dobra psa zakopac topor wojenny i popytac o pare istotnych rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak coś to macie mojego maila ja nie będę tego słuchać. chciałam dobrze- wyszło jak zwykle bawcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spierdalaj - dzięki, nie ma to jak tyle komplementów usłyszeć przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastolina plej jjj
nie no ostatni wpis mnie rozwalil :D ni e jestem pracownikiem toz. zwierzolub jak widac,dal na luz-i ma racje. w tym wszystkim tkwi problem psa. chyba ktos o tym zapomnial, ktory trafil z deszczu pod rynne. ja wam tylko dobrze radzilam, zeby wspolpracowac, a nie skakac sobie do oczu. razem mozecie wiecej! do tego nie trzeba sie lubic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastolina plej jjj
widze zegareko,ze jestes takie samo NIC jak ten,co wyzywa. powodzenia,bedzie wam potrzebne i to duuuzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwę się jutro po południu rzeczywiście, strasznie tu nabrudziła dzisiaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastolina plej jjj
nawet powiemtak widzisz co o tobie pisze hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego atakujecie autorkę??
Chciała dobrze, przeprowadziła akcję. Nikt nie wiedział, że Ringo może gorzej trafić. Jak jesteście takie mądre, to czemu nikt na początku nie odezwał się, że tam gdzie go chciały go wysłać dziewczyny też jest źle? Bolesne jest to, że dopiero po akcji, którą przeprowadziła autorka odezwały się głosy krytyki. GDZIE BYLIŚCIE WCZEŚNIEJ? TRZEBA BYŁO WTEDY WARCZEĆ, ŻE TAM PSOM BĘDZIE NIE LEPIEJ NIŻ W DOTYCHCZASOWYM MIEJSCU. Autorko trzymam z Tobą, wiemy że chciałaś dobrze, poświęciłaś czas i morze nerwów, ale to wiesz tylko Ty. Duży szacun dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO ZEGAREKO I INNYCH "PAŃ" JESZCZE DZIŚ ZGŁASZAM SPRAWE DO ADMINISTRACJI TEGO FORUM! A KIEDY ZOSTANIE POTWIERDZONE, ŻE MAM TYLKO JEDEN NICK, SPRAWA ZOSTANIE ZGLOSZONA NA POLICJĘ! ciastolino chyba trochę Cię poniosło! być może chciałaś dobrze, jednak niestety "nasrałas" mnie..... To tyle, zabieram się do pisania zgłoszenia. Tak, straszę was. Powinnam olać to bo jesteście bandą oszołomów, ale nie pozwolę NIKOMU mnie obrażać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegareko!!! Kłamiesz co do sms!! NIGDY TAKICH SŁÓW NIE PISAŁAM DO CIEBIE!! TO TEZ JEST DO WGLĄDU PRZEZ POLICJĘ. A jutro zostanie zgloszone też że psy zostały przez ciebie ukradzione podstępem, podszywanie się pod fundację czy inne osoby jest przestępstwem! Koniec! Tego chcialyscie? To macie! Mam tylko jedno konto i to udowodnię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegareko!!! Kłamiesz co do sms!! NIGDY TAKICH SŁÓW NIE PISAŁAM DO CIEBIE!! TO TEZ JEST DO WGLĄDU PRZEZ POLICJĘ. A jutro zostanie zgloszone też że psy zostały przez ciebie ukradzione podstępem, podszywanie się pod fundację czy inne osoby jest przestępstwem! Koniec! Tego chcialyscie? To macie! Mam tylko jedno konto i to udowodnię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa została zgłoszona do administratora oraz do redakcji forum. Inne organy zostaną zawiadomione niezwłocznie po udowodnieniu, że miałam tylko jeden nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerzetojaby
m się zastanowił najpierw nad sobą, czytam wątek od 21, autorka pisała we wczesniej wątkach, ze co do tego jak postąpić z psami do ciebie dzwonila a nie pisała, po 2 wyzywasz tu dziewczyny, które działaby z dobroci serca, to ty w swojej pracy postąpiłaś wbrew prawu i to ty możesz ją straszyć, najpierw doradziłaś aby ci psy przywiezli do schroniska potem zaczęłaś je wyzywać co narobiły. współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerzetojaby
i to ty mozesz ją stracić- lapsus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź że się otrząśnij! nikomu nie naubliżałam ani nie wzywałam. kiedy to dziewcze zwróciło się o pomoc NATYCHMIAST zgodziłam się pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zwierzoluba
Wiesz kobieto co jest najgorsze? że ty nie wściekasz się bo psom może być źle, bo nie wiadomo co z nimi będzie. Ty wściekasz się, że podobno autorka pisze nieprawdę, że ktoś kogoś nazwał paniusią i tym podobne. Właśnie teraz widać, jakim jesteś człowiekiem. Ogólnie jakiś szacunek ci się należy, za to że jednak pracujesz i jakoś pomagasz zwierzętom, ale twoje krzyki tutaj są straszne. Czytam uważnie wszystkie wypowiedzi i bardziej wierze autorce niż tobie, bo strasznie się plujesz nie dlatego że Rokiemu jest źle i nie wiadomo co zrobić, ale dlatego, że dziewczyny posądziły cię o wypowiedzi pod kilkoma nickami. Żałosne..... Dziewczyny, które się nie znają przelewały sobie pieniądze na konta, żeby pomóc psom, a gdy pies wylądował w hotelu to nagle się odezwałaś że jemu tam też jest źle. To czemu wcześniej nie napisałaś dziewczynom tego? żeby wiedziały, może co innego by wtedy próbowały zrobić. Fajnie tak pluć się już po fakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivory, ivory
zwierzolub zgłosiła sprawę do redakcji, bo dziewczyny pisały, że się wypowiada pod kilkoma nickami? Czy to jest powód, by dorosła kobieta tak się wściekała? ty jakaś chora jesteś. Pomyśl raczej co zrobić, żeby psom było dobrze, a nie pluj jadem bo ktoś twierdzi, że masz kilka nicków. Ludzie, no co za parodia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
dziewczyny przepraszam ale bede rzadziej wpadac. zaczelam druga prace i w sumie caly dzien jestem poza domem a jak wracam to padam na twarz. do mnie nikt sie nie odzywal w sprawie rokiego. co do zwierzoluba w stu wcieleniach... - prosze Was dziewczyny olewajcie wszystkie negatywne wpisy, nie odpisujcie, chocby nie wiem jak wkurzajace byly po prostu ignorujcie je.. bo taki smietnik ze az sie czytac nie chce, a przeciez nie o to w tym topiku chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanowne obronczynie. Zgłosiłam sprawę bo niektóre osoby zaczęły mi grozić. A co do wypowiadania sie tu. Nie pisałam wcześniej poniewaz nie było mowy o dorosłym psie, tylko o szczeniaczkach 2 miesięcznych... Niestety większość z was żyje w innym świecie pisząc że dziewczyny "uratowały" psa. Uratuja go/je jak im znajdą dobre domy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
zwierzolubie wez juz wyjdz z tego topiku i nie rob cyrkow! niby dorosla baba a jak dzieciak bedzie drazyc swoje. zrozum, chcialas pomoc, to trzeba to bylo zrobic kiedy byla taka potrzeba. a teraz sorry, ale jak masz tu nam rozbijac topik to dziekujemy bardzo. masz duzo zwierzat do ratowania? to idz i ratuj zamiast siedziec ciagle na cafe. chcesz zglaszac? zglaszaj. nas to nie interere. a przy okazji to pochowaj swoje brudy bo tego i owego sie o Tobie dowiedzialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe następna będzie mnie straszyć. Niestety ale ja właśnie udzielałam pomocy tym psom, jednak chyba nie był to dobry pomysł. Ostatni raz zaufalam obcej osobie .... i oczywiście pójdę sobie jak moderator potwierdzi że to nie ja byłam pod innymi nickami. a psom tym sama poszukam domu, bez waszej pomocy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja na pomarańczowo
ha ha ha, a ta dalej drąży temat jak rozkapryszony dzieciak: "to nie ja pisałam pod kilkoma nickami, to nie ja pisałam pod kilkoma nickami" no weź się jeszcze rozpłacz, może będzie lepszy efekt. Czy ty nie czytasz co tu ludzie pisz?! Ktoś tam wyżej napisał, że wściekasz się bo dziewczyny oskarżają cię, że wypowiadasz się po kilkoma nickami i bo ktoś o kimś napisał "paniusia" ta osoba ma rację. Zrozum, plujesz się nie bo psom jest źle, ale bo ktoś ci coś zarzuca. Zachowuj się jak dorosła kobieta, a nie jak rozwydrzony bachor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejestreujetowszystko
zwierzolubie na co ci to ? dziewczyn dawno nie ma a ty gadasz sama ze soba, najpierw kazałaś je przywiez do schroniska, potem tu wpadłas i sie wydzierasz ze zrobiły zle, boze, boze, boze... tu chyba chodzi o co innego, o co innego sie sarpiesz .. .o to, ze ktos ci wmowił ze piszesz pod kilkoma nickami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×