Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

Gość powiemtak
witaj Merry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jutro egzamin i wrócę tu jutro koło 15-16. teraz jeszcze jestem, ale myślę, że do 23 nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
ok- róbcie swoje, moja rodzina na wyjeździe więc mam luzik i laptopa wszędzie ciągnę z sobą na czas akcji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero wyjrzałam za okno- patrze a tam biało :) U mnie dzisiaj rano było -14, jak odpalałam samochód. A ja ze Szczecina, i w sumie u mnie najcieplej z całej Polski. Boże jak mi szkoda, tych wszystkich zwierząt które nie mają tyle szczęścia i gdzieś tam się chowają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
napisałm dzisiaj rano do TVN 24 aby zaapelowli do ludzi o pomoc dla bezdomnych zwierzątni wiecie co mi odpisał dzisiejszy prowadzący? zaraz Wam to skopiuje bo to dwa zdania.-moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
Witam Mysle, ze ludzie to wiedza Ci którzy maja wiedziec I umieja pomoc Uklony jk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
i dlatego nie bedę o tym gdać na wizji :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
znowu błąd : i dlatego nie będą o tym gadać na wizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiemtak: bo taki temat się nie sprzeda... lepsze są skandale, afery :o a chociaż podpowiedzieliby jak to zrobić... że pomoc nie ogranicza się do zabrania zwierzaka, ale takze do dostarczenia różnych kocy i innych środków, do karmników, uchylania okien w piwnicach... itd. zrobiliby taką akcję społeczną! to nie...po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechowaj je
słuchajcie skoro sytuacja wygląda tak jak mówicie, to niech Roki przetrzyma te najgorsze mrozy w schronie, a my w tym czasie pełna mobilizacja i szukamy mu domu na stałe? powrót do właścicielki, no nie wiem. kobieta kręci od początku. boję się, że poprawi się tylko na chwilę a później znowu oleje sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
dziewczyny dzisiaj pisalam tajkze do uwagi aby przyjrzeli się pracującym ludziom w schronach , bo bardzo poruszył mnie post pracującej w schronisku , wszytko im skopiowałam dodałam swoj koment a odp. taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popytam ludzi, ale marne szanse widzę :( spróbuję. potrzebne jest zdjęcie, aby naprawdę poruszyć niebo i ziemię, bo tak w ciemno nikt psa nie weźmie. napiszcie mi teraz jak duży jest ten piesek, czy wiecie ile ma dokładnie lat - 2 lata (ktoś tak pisał) czy może być staruszkiem? to jutro popytam opisując psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
Witamy, Niestety wiemy jak są traktowane zwierzęta w wielu schroniskach w Polsce. Robimy i będziemy robić o tym materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
Merry- czekamy na zegareo ponieważ ona zna odpowiedzi na Twoje pytania, to ona utworzyła ten top i odwalała fizyczną robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
fotki trzech maluchów a my tu rozmawiamy o dużym( jego nie mamy) No to zmykaj do ksiązek, my tu pogadamy- jutro poczytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
tak więc, wracając do przerwanego tematu...gdzie napiszemy , wszędzie odbijam się o ścianę, myślałam że doprowadzę tym psaniem do rozpetania afery na wielką skale ale dupa, lepiej zachwycać się białym szaleństwem w górach i zapowiadać że jutro też potrzebne bedą czapeczki bo ciepło idzie z głowy...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym szukaniem nowego domu dla Rokiego to super pomysł ale zadanie będzie trudne. Potrzebne jest jego zdjęcie, jakieś dane , i co ważne opis usposobienia ..na ślepo nikt go nie weźmie. W Słupsku rano było -15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apele dla zwierząt znajdziesz tylko na stronach toz, schronisk i innych fundacji. Wiesz, póki nie ma skandalu- nic się nie dzieje. Pójdziesz z ukrytą kamerą, nakręcisz newsa to BBC nawet się zjawi. Tak, to nic ciekawego. Kązdy wie że jest źle- ale ważniejsze jest badanie kolejnego wątku katastrofy smoleńskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
obydwie macie rację, zgadzam się z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
teraz polecę na spacer z psem i spojrzę co u kotów, nakarmie jeszcze na noc aby miały pełne brzuszki ale wrócę tutaj jesczse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze niedawno bylo glosno o naszym schronisku slupskim. wolontariusze porobili zdjecia pozagryzanych w kojcach psow i wyszli na ulice z petycja o odwolanie dyrektora. Sprawa byla glosna ale dyrektor przydupas prezydenta zostal na stanowisko. Mojego brata narzeczonej pies uciekl na spacerze, znalezli go w schronisku, schronisko bylo zamkniete a pies lezal na ziemi , na nim dwa inne, rzucily sie na niego. To byl husky ,wiec nie maly ale nie dal sobie rady. Brat zaczal trabic klaksonem, swiecic swiatlami, zadzwonili pod jakis tam nr tel i mowia ze ich pies tu jest, ze jest zagryzany i zeby szybko ktos przyjechal!! Uslyszeli , ze....JUTRO!!! No ale brat nie odpuscil i przyjechali wypuscic psa. Demon byl bardzo pogryziony w niektorych miejscach oskalpowany. Schronisko oplacilo leczenie.... Niedawno wyszla nowa sprawa. Weterynarz, ktory tam pracowal zostal oskarzony o masowe usypianie psow. Prezydent w koncu zwolnil kierownika schroniska...wet ma sprawe.Tylko czy nowa kierowniczka zmieni los zwierzat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
ja perd. słów brak:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechowaj je
Lenasl to samo było u nas w schronie na Paluchu, w Warszawie. Wcześniej bród, smród, koszmarne warunki. Zmienił się kierownik i nowa pani dyrektor od razu zaprowadziła porządek. Teraz paluch odnowiony, naprawdę zupełnie inne miejsce i więcej psów znajduje nowe domki niż trafia do schronu w danym roku. Więc jeśli się chce, to można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja daje moim kotom ciepłego mleka w taką pogodę. Co do tego co napisałaś Lenasl to jakbym widziała co się dzieje z moim psem, to bym im sprawę wytoczyła! Dobrze że są jeszcze wolontariusze, którym zależy. A czy nowa kierowniczka pomoże? Oby oby. Usypianie psów w schroniskach to norma. Mimo wszystko jak by to nie brzmiało, lepiej uśpić chyba niż miałyby się zagryzać i umierać w męczarniach. Wiem że to znowu jak "Wybór Zofii", ale z mojego punktu tak to wygląda. Bo czy ich interesuje los konających gryzionych psów w boksie? Czy czekają aż sam padnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×